דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם
אמיר כהן- מדריך

אמיר כהן

|

אזור מרכז

מדריך פסיכומטרי ובגרויות

שם המדריך
אמיר כהן

סרט אהוב
אישית אני יותר בקטע של טלוויזיה, צריך זמן להתחבר לדמויות ולהכיר אותן (כמו תלמידים בשיעור פסיכומטרי… אין כמו ההיכרות שנוצרת אחרי כמה מפגשים).

ספר אהוב
אני לומד ספרות באוניברסיטה וקורא הרבה, אז אין לי כל כך זמן לקרוא ספרים ולאהוב אותם בעצמי, מה שמשאיר אותי עם ספרי הפסיכומטרי.

למה אני אוהב להדריך פסיכומטרי
זה בעיקר מאפשר לי מפגש משמעותי עם תלמידים אינטיליגנטיים ומעניינים, שבאים לא רק כדי ללמוד פסיכומטרי אלא גם כדי להתפתח, להשתפר וללמוד על עצמם כמה שיותר.

הקטע הכי מוזר שהיה לי בהוראת פסיכומטרי
לפעמים, כשמלמדים פסיכומטרי נאלצים להתמודד עם כל מיני רעשי רקע, בין אם זאת כיתה נוספת שלומדת באזור או סתם אנשים שעוברים ברחוב ומדברים. אז מה הזוי בזה? שלימדתי פעם פסיכומטרי במקביל לשיעור זומבה…התלבטתי בין ללמד לבין שכולנו נצטרף. בסוף יצא שיעור אנרגטי במיוחד 🙂

בזמן הפנוי אני
לא בטוח מה זה זמן פנוי, אבל כשיש כזה – לתרגל מדיטציה, לרוץ, לכתוב. מדי פעם לעבור על מבחני פסיכומטרי קודמים ולזהות תופעות מעניינות.

טיפ לתלמיד פסיכומטרי מתחיל
ציון הפסיכומטרי חשוב אבל התהליך האישי שאתם עוברים חשוב אפילו יותר. נסו להכיר את עצמכם דרך החוויה הזאת, לראות מה קורה לכם כשאתם לא מסתדרים עם החומר או חווים קושי מכל סוג. אתם עשויים לגלות בסופו של הקורס שהתחשלתם ושיצאתם ביד עם משהו בנוסף לציון פסיכומטרי איכותי.

הייתם תלמידים שלי? אשמח אם תרשמו עלי חוות דעת

* שדה מילוי חובה

x
ליצור קשר זה איזי
x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden