דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם
חן פקר - מדריכת פסיכומטרי

חן פקר

|

ירושלים

מדריכת פסיכומטרי

שם המדריך
חן פקר

מה באקדמיה מדבר אליך?
אני מאוד אוהבת את העובדה שהאקדמיה היא מקור בלתי נדלה של ידע. אפשר למצוא בה פרטים על נושאים מההיסטוריה של הסמוראים ביפן ועד ייצוגם של הפסיכיאטרים בקולנוע. בתור אדם עם תחומי עניין רבים ומגוונים, זה מאוד מדבר אליי.

מה משך אותך להדרכת פסיכומטרי?
קודם כל, אני מאוד אוהבת ללמד. מעבר לכך, אני חושבת שהפסיכומטרי סובל ממוניטין נוראי שגורם להרבה אנשים לפחד ממנו פחד מוות ובכך לא להגיע להישגים אליהם הם מסוגלים להגיע. הפסיכומטרי אולי הוא לא הדבר הכי כייפי בעולם (סתם. הוא לגמרי כן. שאלות סידורים זה הרבה יותר כיף מחידות ההיגיון שנמצאות בסוף העיתון), אבל הוא גם לא מפלצת שמורידה לנבחנים את הראש ואז יורקת אותו החוצה ומנקה את השיניים עם העצמות שלהם. המטרה שלי היא לעזור לתלמידים לקחת נשימה, להסתכל למפלצת בעיניים, ואז לחבוט בה בראש עם נבוט.

בזמנך הפנוי…
אני קוראת, צופה בכדורגל (כן, כן!) ומטפחת את הציפורניים שלי. לא, באמת, אני חושבת שמריחת לק היא התרפיה הטובה ביותר.

המקרה הכי הזוי שנתקלת בו כשלימדת לפסיכומטרי?
באחד הקורסים שלי מחוץ לבניין בו לימדתי היה מגרש כדורגל. יום אחד הכדור מהמגרש נבעט לכיוון הבניין והוא פגע בחלון של הכיתה שלנו בעוצמה מפחידה (הכיתה היתה בקומה השלישית!). החלון היה סגור, אבל אם הוא היה פתוח הכדור כנראה היה מוריד לי את הראש – הוא היה בזווית מושלמת!

איזה טיפ יש לך לתלמיד פסיכומטרי מתחיל?
קודם כל: לנשום עמוק, להרגע, להצטייד בסוג הקפה האהוב עליכם, ולהתכונן לעבודה קשה. אח"כ אני ממליצה ללכת לספרייה הציבורית (כן, ספריות עדיין קיימות, וכן – יש לכם בעיר אחת) ולהשאיל שני ספרים: אחד בעברית ואחד באנגלית. קריאה עושה פלאים להרחבת אוצר המילים ולשיפור יכולות השפה שלנו, ובעת הלמידה לפסיכומטרי אנחנו רוצים להשתמש בכל המשאבים העומדים ברשותנו לשיפור האנגלית והעברית. אם אתם זקוקים להמלצה – שלחו לי הודעה!

הייתם תלמידים שלי? אשמח אם תרשמו עלי חוות דעת

* שדה מילוי חובה

x
ליצור קשר זה איזי
x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden