דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם

יוני גלעדי

שם המדריך
יוני גלעדי

סרט אהוב
לא רואה סרטים, אני מאמין שסרטים הם מכשיר תרבותי שכיום משמש בעיקר להנחלת תרבות אמריקאית שאיננה מתאימה לאישיות הלאומית הישראלית המתחדשת (או בקיצור למי שלא הבין אני ציוני נלהב, ומאמין שתקוותנו היא בהתחדשות תרבותית והשתחררות מכבלי החשיבה המערבית מבוססת הנצרות, מה לא ברור???).

ספר אהוב
האמת היא שאני תולעת ספרים לא קטנה וזו שאלה קשה מאוד. סדרת הספרים של וינסטון צ'רציל על מלחמת העולם השניה,לא יכולתי להפסיק,למרות הפאתוס ולעיתים החד מימדיות זה מרתק לקרוא את תולדות המלחמה הזאת מפי האיש שהיה חלק כה מכריע בה. דרך אגב לדעתי שאלות החלפת אותיות במבחן פסיכומטרי (פ.ט.ל) נועדו לבדוק היקף קריאת ספרים שכן הן בוחנות הכרות אסוציאטיבית עם המילה הכתובה – אפילו אם אוצר המילים הוא לרוב פשוט בשאלות אלו.

מה אני אוהב בלימודיי
אני מסיים לימודי פיזיותרפיה והחלק האהוב הוא ללא ספק שיעורי מסאז' – כשמתאמנים עליך….

למה אני אוהב להדריך פסיכומטרי
הוראה ,היכולת להבין מה לא ברור לאחר ולעזור לו להשכיל ולהרחיב את הבנתו, זה נותן המון סיפוק.

בזמני הפנוי אני
עובד בבית/ בגינה/ במטע זיתים- הפרוייקט האחרון שלי היה בניית אגן ירוק- מערכת סינון וטיהור מים בעזרת צמחים לשם השבת המים האפורים שלנו (מהכיור, מקלחת וכ"ו) לשימוש בהשקיה.

טיפ לתלמיד פסיכומטרי מתחיל
להכיר בכך שבנקודת הזמן הנוכחית זהו מבחן חשוב ומשמעותי לקביעת עתידך, אפילו אם לימוד החומר נראה כמיותר לחיים, לטעמי זהו שינוי תודעתי נצרך, המאפשר התייחסות רצינית ומועילה ובסופו של דבר אף הנאה (!!!) מהלמידה.

הקטע הכי מוזר שהיה לי בהוראת פסיכומטרי
לאחר הקורס תלמידה שלי הציעה לי לצאת עם שכנה שלה ואחרי שדחיתי אותה בקש כמה פעמים בסוף הסכמתי והיום היא אשתי האהובה ואם ביתי שתחיה.

הייתם תלמידים שלי? אשמח אם תרשמו עלי חוות דעת

* שדה מילוי חובה

x
ליצור קשר זה איזי
x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden