דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם

סער זהבי

שם המדריך
סער זהבי

סרט אהוב
גוד וויל האנטינג good will hunting

ספר אהוב
שיר של אש וקרח

מה אני אוהב בלימודיי
אני לומד תואר כפול במדעי המחשב בטכניון. אני מאוד אוהב לפתור בעיות, בתואר שלי אני זוכה להתמודד עם בעיות שונות ומשונות שלעיתים דורשות ממני להשתמש בחומר שלמדתי ולעיתים דורשות ממני לשכוח מכל מה שלמדתי ולחשוב מחוץ לקופסא וזה, כמובן, מוסיף לאתגר ולעניין.

למה אני אוהב להדריך פסיכומטרי
אני אוהב ללמד כי אני בעצמי אוהב לימודים, אני נהנה לחלוק את האהבה הזו עם תלמידים. בשבילי, לראות אושר והתלהבות של תלמיד שהבין נושא או רעיון לא פשוט שמעולם לא חשב שיבין, זה מה שיכול לעשות לי את היום ויותר מכל – לקבל טלפונים של תלמידים שהתקבלו לתואר שהם כל כך רצו ללמוד, אין על זה.

בזמן הפנוי אני
שר ומנגן על גיטרה בלהקה, כותב סיפורים קצרים ומנסה לחקות את אתגר קרת.

הקטע הכי הזוי שהיה לי בהוראת פסיכומטרי
כשאני ישן חזק, קשה מאוד להעיר אותי. בתחילת הקורס התקשרה אליי תלמידה וכנראה שמתוך שינה עניתי לה. עד כאן, אין משהו חריג או הזוי. מה שמפתיע זה שמתוך מצב של חצי שינה עניתי על כמה שאלות שלה, עזרתי לה עם כמה קשיים, חזרתי לישון ואפילו לא זכרתי שדיברנו, עד שהיא הודתה לי נורא לפני תחילת השיעור ואמרה שאחרי השיחה יתר התרגילים כבר לא היוו אתגר.

טיפ לתלמיד הפסיכומטרי המתחיל
להרבה תלמידים חזקים יש נטייה "לשרוף תרגילים". לעיתים, במקום לפתור עוד תרגילים חדשים, עדיף בהרבה להקדיש זמן לתחקור תרגילים שבהם טעיתם ואפילו לתרגול חוזר של אותם תרגילים. החוכמה היא לא לסמן V שפתרתי כך וכך תרגילים, אלא באמת ללמוד מכל תרגיל, כך שתהיו מוכנים למבחן.

הייתם תלמידים שלי? אשמח אם תרשמו עלי חוות דעת

* שדה מילוי חובה

x
ליצור קשר זה איזי
x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden