דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם
עובד שאול מדריך באיזי ווי

עובד שאול

|

אזור צפון

מדריך פסיכומטרי

שם המדריך
עובד שאול

מה אני אוהב בלימודיי
אני נהנה ללמוד דברים חדשים ולשמוע דעות של אנשים אחרים. אני נהנה מזה שאני יכול לשלב את הלימודים שלי עם התחביבים ועם העבודה.

למה אני אוהב להדריך פסיכומטרי
אין דבר נחמד יותר מזה שתלמיד או תלמידה מתקשרים אחרי מבחן פסיכומטרי ומספרים שהיו שאלות אחת לאחת כמו בסימולציות. כיף לשמוע שתלמידים התקבלו ללימודים והם נהנים מהחיים בתור סטודנטים. כמובן שעבודה בכיתה עם חבר'ה רציניים אף פעם לא נמאסת עלי.

בזמני הפנוי אני
מנגן בגיטרה, קונה תקליטים ומכין אוכל.

הקטע הכי הזוי שהיה לי בהוראת פסיכומטרי
הקטע הכי הזוי שהיה לי בהוראת פסיכומטרי דווקא התחיל ונגמר לפני פתיחת השיעור והיה קשור ללוגיסטיקה, לא פחות מאשר להדרכה. באחד משיעורי הפסיכומטרי שהעברתי במכללה באשדוד, נתקעתי בלי כבל למקרן מולטימדיה. לא ממש ברור לי מי ירצה להוציא את הכבל מהכיתה, אבל זה היה המצב ולאחר מספר בירורים מול אנשי התחזוקה במכללה הגעתי למסקנה שאצטרך להתחיל את השיעור בעוד רבע שעה ללא מקרן. כמובן שחוק מרפי תקף וזה קרה דווקא לקראת שיעור גיאומטריה שבו ההמחשות של המצגת עוזרות במיוחד. בדיוק באותו זמן התקשר אליי חבר שלי שבמקרה היה באזור ובאופן מוזר גם היה לו כבל מתאים. תוך עשר דקות הוא הגיע למכללה והביא לי את הכבל.

טיפ לתלמיד פסיכומטרי מתחיל
לשאול כל שאלה שעולה בראש! לא סתם אומרים שאין הביישן למד, אם רוצים להגיע לתוצאות טובות צריך לשאול הרבה שאלות. אם כבר משקיעים אז עד הסוף, אין דבר כזה שאלה מטופשת, כל שאלה היא לגיטימית.

הייתם תלמידים שלי? אשמח אם תרשמו עלי חוות דעת

* שדה מילוי חובה

x
ליצור קשר זה איזי
x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden