דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם

ד"ר פולינה קגן

|

אזור מרכז

מדריכת פסיכומטרי

שם המדריך
ד"ר פולינה קגן

מה אני אוהבת בלימודיי
למדתי רפואת שיניים בהדסה עין כרם, ירושלים ואני בהחלט יכולה לומר שהלימודים היו מעניינים ומאתגרים אותי. התחום האהוב עליי בלימודי רפואה הוא לימודי אנטומיה. גוף האדם הינו מכונה מרתקת, בעלת אלפי מבנים קטנים שלכל אחד תפקיד משלו, וכל המבנים הקטנים האלה מתחברים ליצור שלם שחושב, נושם, אוהב, מרגיש, חי ובועט. זה פשוט נפלא בעייני..

למה אני אוהבת להדריך פסיכומטרי
אני באה בשליחות! אני רוצה להראות שהמילה "פסיכומטרי" לא מפחידה, רק ארוכה… אני חושבת שבקורס פסיכומטרי מעבר לחומר הלימוד או השיטות, יש חשיבות רבה לדרך שבה המדריך מעביר את החומר. ברגע שהשיעור מתנהל באווירה לימודית מחד ומרעננת ועדכנית מאידך, התלמידים יוצאים נשכרים מכל הבחינות, ורואים זאת גם בתוצאות שלהם. הדבר הכי כיפי הוא הפידבקים מתלמידים שמספרים כמה הצליחו בבחינה ועד כמה אני והקורס עזרנו להם להגיע למטרה.

טיפ לתלמיד פסיכומטרי מתחיל
זה אולי ישמע כקלישאה, אבל מאוד חשוב לבוא עם ראש פתוח. הפסיכומטרי אולי בנוי ביסודו על דברים שלמדנו בתיכון, אבל ניתן לעבור את המבחן בציון גבוה מיישום ולימוד השיטות ו…הרבה תרגול שלהן. השיטות שהקורס ב-EZ Way מקנה הינן מעולות, ורק היישום שלהן יכול להקפיץ את הציון באופן דרמטי, גם לאלו שכבר עברו את המבחן בעבר ולא עמדו בציפיות או במטרות שלהם.

הייתם תלמידים שלי? אשמח אם תרשמו עלי חוות דעת

* שדה מילוי חובה

x
ליצור קשר זה איזי
x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden