סיפורי הצלחה

דברי המנכ"ל, עו"ד אהוד צלטנר - הקישו לפתיחה...

הצלחות ומכתבי תודה של תלמידים הם הדבר שהכי מרגש אותי.

זה לא ציני וזו לא הגזמה. ב- 2009 עשיתי חודש מילואים על גבול לבנון, שבו יצאתי הביתה רק לערב פסח. בתום החודש הגעתי למשרד והדבר הראשון שחיכה לי על השולחן היה ערימת מכתבי תודה.
לא חשבונות, לא דו"חות על תלמידים וכיתות, אלא ערימת מכתבי תודה מתלמידים שניגשו למבחן בזמן שהייתי במילואים.

באותו רגע הייתי אסיר תודה פעמיים. פעם אחת לצוות היקר שלי, שידע לנהל את הדברים מצויין בהעדרי. פעם שנייה לתלמידים שידעו להעריך את ההשקעה והאכפתיות ובחרו לפרגן חזרה.

יש כאן שפע של סיפורי הצלחה. חלקם קיבלו בין 700 ל- 800 וחלקם קיבלו ציונים עממיים יותר. המשותף לכולם – דרך ארץ והוקרת תודה שאני לא לוקח כמובנים מאליהם.

יש פה גם מכתבי תודה ממנהלי היחידות הקדם אקדמאיות של אוניברסיטאות ת"א, חיפה, בן גוריון, בר-אילן, אריאל…. כל מנהל כזה עבד עם לא מעט חברות פסיכומטרי לפני שהחל לעבוד עם EZ Way. העובדה שמאז הם ממשיכים לבחור בנו ולעבוד עמנו שנה אחר שנה, אומרת לי שאנחנו עושים משהו נכון.

עד היום קיבלנו חמשירים, פואמות ומכתבי תודה שהיו מנוסחים כחידת פסיכומטרי [התברכנו בכמה תלמידים יצירתיים שהפסיכומטרי הותיר אותם מעט שרוטים 🙂 ]. מכתב התודה האהוב עליי הוא סיפור עם מוסר השכל שכתב אחד מתלמידינו.

בהזדמנות זו אני רוצה להגיד תודה לתלמידים ולבוגרים שלנו. תודה על הבחירה בנו, תודה על המאמץ והזיעה שהגרתם לאורך הקורס ותודה על המילים החמות והחברים שלכם שצרפתם למשפחה שלנו.

בהערכה רבה,
עו"ד אהוד צלטנר, מנכ"ל

מה אומרים עלינו תלמידים:

etamar

"הלימוד החווייתי עובד, זה פשוט תופס אותך ומכניס אותך לשיעור. היה לי מעניין ויכולתי להתרכז ולהתקדם. המדריך, חגי פשוט ידע לענות לי על כל שאלה וכל הזמן לתת לי את הטיפים שיכינו אותי ליום המבחן".

atalia

"ישבתי יחד עם דרור, המאמן הפרטי שלי ובנינו תוכנית אימונים מותאמת בשבילי. הוא דרבן אותי וגרם לי להשקיע לכל אורך הדרך ובין כל אימון לאימון ראיתי שיפור משמעותי. המאמץ השתלם ובגדול, התקבלתי לרפואה".

daniel

"כמות התרגול שקיבלנו הייתה פשוט מדהימה. האפשרות לתרגל בכל זמן ומקום באינטרנט, בסלולרי, בספרים ובמחשב, היא הסיבה שהצלחתי להשיג שיפור של כמעט 100 נקודות מציון הפסיכומטרי הקודם."

yaron

"כבר מהשיעור הראשון, כשפגשתי את מיכל המדריכה, הרגשתי שאני בכיוון הנכון. תרגלנו כ"כ הרבה חומר בכיתה, בבית ועם המאמן הפרטי עד שבסוף הקורס, כשניגשתי לבחינה, הרגשתי שהציון כבר יושב לי בכיס. בזכות הקורס שיפרתי ביותר מ- 150 נקודות מהציון הפסיכומטרי הקודם וקיבלתי 725!"

adar

"כל שבוע בקורס עבדנו על אנגלית ואמיר המדריך הצליח לעשות את זה בצורה מהנה. בדיחות, שירים, ספרים…כל הכלים שקיבלתי עזרו לי להשיג את המטרה ואפילו קיבלתי פטור מלימודי אנגלית באוניברסיטה."

buchner

"ברגע שהבנתי שברוב האוניברסיטאות והמכללות מתקיימים קורסים של EZ-Way הרגשתי בטוח בבחירתי. זה שעשיתי את הקורס עצמו באוניברסיטה, באותו המקום שאליו רציתי להתקבל ובאווירה של אקדמיה עזר לי להשיג שיפור גדול מהציון הפסיכומטרי הקודם שלי".

מה אומרים עלינו במכינות האוניברסיטאות:

uni-benguryon

זהבה סמוראי, מנהלת המכינות
"…יש לציין את שביעות רצונם והערכתם הרבה של הסטודנטים מהמדריכים, מחומר הלימוד ומצורת העברתו בכיתה…"

uni-ivrit

שמעון אביכזר, מנהל מכינת הבוגרים
"… לכל אורך הדרך הייתה מעורבות ואחריות של צוות החברה. התרשמנו מהאכפתיות שהפגנתם למען הצלחתם של התלמידים ושמחנו לשמוע על שביעות הרצון של התלמידים מהקורס…"

uni-haifa

מייק לאו, יועץ המכינות
"המשובים שקיבלתי מהסטודנטים שלנו לגבי השתתפותם בקורס היו מצוינים. ..ניכרה שביעות רצון מתוכנית הלימודים, חומרי הלימוד והעבודה האינטרנטית המקבילה וכן מהמסירות, המוטיבציה והאיכות של המדריך"

uni-ariel

לימור כץ, מנהלת המכינות
"…החברה מבטאת מחויבות גבוהה ביותר להצלחת התלמידים, במתן תרגול אינספור, מענה אישי לתלמידים ודרכי הוראה מגוונות…"

uni-barilan

יצחק קרואני, מנהל המכינה
"… התרגול האישי ושיעורי התגבור המועברים ע"י המדריכים בקורס ניתנים באופן שעונה על צרכי כל התלמידים…כל הפעילות הנ"ל נעשית ברמת פיקוח צמודה וגבוהה…דבר אשר מעיד על רמת המקצוע והייחודיות של חברת EZ Way"

uni-telaviv

יעקב אליעזר, מנהל המכינות
"…אני שמח להביע תודה מיוחדת, בשם התלמידים ובשמי…התכנון היסודי של הקורס, הליווי האישי שלך, ההתייחסות האישית לכל תלמיד….תרמו להצלחת הקורס ולשביעות הרצון של כולנו…"

Please leave this field empty.
Back to Top
בניית אתר: לונהסייט Lunasite Logo