דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם
דרור אוחנה - בוגר קורס פסיכומטרידרור אוחנה - בוגר קורס פסיכומטרי

עלינו

איך נולד בית ספר איזי ווי…

ב-1998 דר' הדסה זיו, דר' לחינוך פנתה לאהוד צלטנר שיבנה קורס פסיכומטרי שיתאים למועמדים ללימודים אצלה במכינה הקדם אקדמית. אהוד קרא לקורס החדש Ehud Zeltner Way) E.Z WAY). כבר במחזור הראשון שבו התלמידים למדו בשיטת E.Z WAY ממוצע הציונים של התלמידים עלה ב-100 נקודות, ביחס לציונים שקיבלו קודם לכן. השמועה בעולם הקדם אקדמי פרשה כנפיים ותוך מספר שנים E.Z WAY הפך לבית הספר המוביל בקרב מכינות אוניברסיטאיות ומכללתיות. ביניהן המכינות של אוניברסיטאות ת"א, בר-אילן, בן-גוריון, חיפה, טכניון, האונ' העברית, אריאל ועוד (קראו מה אומרים עלינו באקדמיה).

E.Z WAY הוא קורס ההכנה לפסיכומטרי היחיד שבתכנונו חברו יחדיו מורים לפסיכומטרי, ראש צוות לשעבר ב"מרכז הארצי להערכה ולבחינה" (מחברי הבחינה), דר' לחינוך ואפילו דר' למדעים מדויקים, שמומחיותה בפיתוח תוכניות הוראה למדעים וספרי לימוד מטעם מכון ויצמן. E.Z WAY הוא בית הספר היחיד שהשקיע בפיתוח שיטה מקיפה להצלחה בפסיכומטרי.

בשנים הראשונות קורסי E.Z WAY לא היו פתוחים לקהל הרחב והיה צורך בקשרים באקדמיה ובמכינות כדי לקבל אישור להצטרף לכיתות שלנו. בשנים האחרונות הרחבנו את הפעילות וניתן להצטרף לקורסים שלנו ישירות דרך המוקד שלנו.

מספר בוגרי קורס אי.זי.ווי – למעלה מ-100,000 בוגרים נכון לסוף שנת 2022
שעות פרטיות שניתנות בכל שנה במסגרת הקורסים שלנו – 12,000
מספר אוניברסיטאות ומכללות שבחרו בקורסים שלנו – 40

פסיכומטרי בסמרט פון
רוצה להצטרף לקורס הפסיכומטרי המומלץ על ידי האוניברסיטאות?
שלח פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך

מה מעניין אותך ללמוד?

x

מה אנחנו עושים?

הוראת קורסי פסיכומטרי (מאז 1998)

לאורך השנים הפכנו להיות אחד מבתי הספר לפסיכומטרי הגדולים במדינה וזאת מבלי כמעט לפרסם את עצמנו. בתי ספר מתחרים הזניחו אוכלוסיות ייחודיות. ערבבו תלמידים עם צרכים מיוחדים בכיתות עם אחרים וכך בעצם פגעו בהתאמת הקורס לכולם. הרמנו כפפה זו והיינו החלוצים בפיתוח קורסים ייחודיים.; בין אם מדובר בפסיכומטרי ללקויי למידה שיש לנו כבר בוגרים עם 789 או בפסיכומטרי למגזר החרדי (כתבה ב"הארץ" כינתה את התלמידים שלנו "שיאני הפסיכומטרי – חרדים שלא למדו לימודי ליבה) או בפסיכומטרי למועמדים לרפואה שאנו חוסכים למועמדים לחזור על המבחן שוב ושוב.

כשזיהו בפדרציית ניו יורק, בצבא ובממשלה שיש בעיה קשה ליוצאי אתיופיה להתקבל לאקדמיה לפקולטות מבוקשות מימנו תוכנית ארצית של קורסים שלנו לקהילה זו וכבר יש לנו סטודנט לרפואה מקרב הבוגרים.

כשיש שיטה וכאשר ההשקעה המרכזית בחברה היא בתלמידים ולא בפרסום…אפשר לעשות דברים מדהימים.

הוראת קורסי אנגלית למבחן אמי"ר וקורסי אנגלית למכללות ומוסדות (מאז 2005)

בחלק מהמוסדות זיהו את התרומה הגדולה של קורסי הפסיכומטרי והאמי"ר שערכנו לרמת האנגלית של תלמידיהם ובהמשך לכך – חלקה של חברת EZ Way בהוראת אנגלית במוסדות אלה הפך לניכר במיוחד.

פיתוח וליווי הדרכה במוסדות וארגונים

אנו מסייעים למוסדות וארגונים בהטמעת כלים לפיתוח ולמדידת למידה, שדרוג צוות ההוראה, העשרת תכני הלימוד ופיתוח מערכת LMS ובסדנאות אסטרטגיות ומיומנויות למידה. באוניברסיטת אריאל למשל, בחרו בנו להיות חלק מרכזי בתקשוב הקורסים שלהם לתואר הראשון.

ליצור קשר זה איזי
x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden