דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם
ניב פקר, בוגר קורס איזי ווי פסיכומטריניב פקר בוגר קורס פסיכומטרי שלנו

איזה קורס פסיכומטרי מתאים לי

איך לבחור קורס פסיכומטרי?
מה חשוב לשאול כדי לבחור קורס פסיכומטרי שמתאים לך אישית?

יש תלמידים שבוחרים קורס פסיכומטרי בהתאם להמלצת חברים שלהם. להתייעץ עם חברים זה הגיוני. חשוב לשים לב שאלו חברים שהתנסו בכמה קורסים שונים (אחרת זה כמו לקבל המלצה ממישהו שלחם זה הדבר הכי טעים בעולם, מבלי שהוא אי פעם טעם גלידה 🙂 )

פסיכומטרי בסמרט פון
רוצים לדעת איזה קורס פסיכומטרי מתאים לכם?
השאירו פרטים ויועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור

מה מעניין אותך ללמוד?

x

יש תלמידים שבוחרים קורס פסיכומטרי בהתאם למה שקרוב אליהם לבית. זה מובן והגיוני, אבל בסוף בשביל האקדמיה כנראה שכן ניסע כל יום, גם אם האוניברסיטה לא מתחת לבית. אז כדי להתקבל לשם…שווה לבחור את הקורס הכי טוב ולאו דווקא את הכי קרוב.

יש תלמידים שמחפשים את קורס הפסיכומטרי הזול ביותר. שיקולי תקציב תמיד חשובים, רק להיזהר שהזול לא יצא יקר ויחייב אתכם לגשת שוב ושוב.

אנחנו ממליצים על 7 שאלות פשוטות שיעזרו לך לבחור קורס פסיכומטרי שמתאים לך.
בהמשך העמוד מחכות לך השאלות הללו.

פסיכומטרי בסמרט פון
הידעת?

אנלוגיות הן המפתח לקבלה לאקדמיה. אנחנו דואגים לכם…

קבלו אפליקציית אנלוגיות במתנה!


7 כללים איך לבחור קורס פסיכומטרי

 • אתה ניזון על תחרות או שאתה צריך את ה-Space (מרווח) שלך?

  יש תלמידים שאוהבים ללמוד בכיתה גדולה וניזונים מתחרות עם תלמידים אחרים. לעומתם יש אחרים ש"הולכים לאיבוד" בכיתה כזו ולא מוצאים את המקום שלהם. יש תלמידים שפורחים בכיתה והיא מדרבנת אותם ויש מי שצריך בכלל עבודה פרטנית יותר, כדי להגיע לשיא שלו. תגידו לנו מה אתם מעדיפים ונשלב אתכם בקורס שמתאים לכם, בין אם זה קורס קבוצתי או פרטני או בכיתה קטנה ייעודית ללקויי למידה.

 • עד כמה מתקדמת מערכת הלימוד אונליין של בית הספר לפסיכומטרי?

  הלימוד באינטרנט הוא אינטראקטיבי, כלומר הוא מספק פידבק (ובחברות המובילות גם המלצות למידה לתלמיד ומידע למדריך על ביצועי התלמיד). יש חברות פסיכומטרי שגם מתמחות בקורסי אונליין עם שיעורים מקוונים, לומדות אינטראקטיביות, משחקי למידה ועוד. אל תסתמכו על סיסמאות. מוזמנים לבקש להתנסות ולראות מה יש. אתם הולכים לבלות בלמידה לאורך חודשים. עדיף לבחור בקורס פסיכומטרי שיש לו סביבת לימוד אינטרנטית שכיף ללמוד איתה.
  ב-E.Z WAY פיתחנו מערכת לימודים אונליין שהיא המתקדמת ביותר בשוק וכוללת אפליקציות, שיעורים אינטראקטיביים, מבחנים ומשחקי למידה ממכרים.

 • איזה סוג זכרון יש לך?

  הזיכרון שלך הוא חזותי/שמיעתי/חווייתי. אם הזיכרון הוא חזותי/חווייתי מומלץ מאוד ללמוד בקורס שמשלב מצגות מולטימדיה. במהלך קורס פסיכומטרי, סופגים הרבה מאוד חומר לימוד שצריך להטמיע בזיכרון ולכן חשוב שהלמידה תהיה יעילה ככל הניתן. המצגות עובדות על הזיכרון החזותי/חווייתי וכך אתה לא רק שומע את הסברי המדריך, אלא גם חווה/רואה אותם על מסך ענק, בצורה שהיא מתאימה יותר לזיכרון שלך. טיפ למי שלא יודע איזה סוג זיכרון יש לו – תחשבו איך אתם זוכרים מספרי טלפון?
  אם אתם רואים את הספרות מול העיניים – מרמז על זיכרון חזותי.
  אם אתם שומעים את המספר בראשכם – מרמז על זיכרון שמיעתי.
  אם אתם זוכרים כיצד אתם ממש מחייגים את המספר או למשל ש"המספר מסתיים ב- 48 וזה בדיוק כמו שנת הקמת המדינה" – מרמז על זיכרון חווייתי/אסוציאטיבי.

 • האם אתה לקוי למידה או בעל הפרעות קשב וריכוז?

  יש לנו קורס ייחודי, שמותאם לתלמידים בעלי לקויות למידה / הפרעות קשב וריכוז. השאלה אינה "האם תקבל התאמות במבחן", אלא "האם תלמד בצורה שמותאמת לצרכים שלך". חשוב לוודא שבמידה שאכן תקבל התאמות לבחינה, הקורס יכול לאפשר לך לשלב את ההתאמות בתהליך הלמידה והסימולציות וכי אכן מדובר במדריכים מנוסים שעברו הכשרה להוראה ללקויי למידה ובעלי הפרעות קשב.

 • האם ישנם מפגשים פרטיים עם המורה, ואם כן כמה?

  ליווי אישי של המדריך הוא ערך מוסף חשוב מאוד. תדאגו לברר אם בקורס שאתם עומדים להירשם אליו ליווי אישי בכלל קיים ואם הליווי האישי הוא רק דרך מערכת למידה אינטרנטית או גם סדרת מפגשים עם המורה.
  כאן יש ערך מוסף גדול לקורסי פסיכומטרי עם מערכת אונליין מתקדמת שמשקפת למדריך את ההתקדמות של כל תלמיד.

 • האם יש מענה עבור הרמה שלך בקורס?

  יש תלמידים מתקשים ויש תלמידים מצטיינים וכל אחד צריך מענה אחר. אם אתה תלמיד מתקשה אז כדאי לך, למשל, ללמוד בקורס שיש בו מבואות אינטראקטיביים ואפשרות ללמידה מקדימה לכל נושא.

  אם אתה תלמיד מצטיין אז כדאי לך למשל ללמוד בקורס שיתן לך מענה של אקסטרות וחומרים ייעודיים לתלמידים מצטיינים. כדאי לך להיות בקורס שבו בכל רגע ידעו לומר לך איך אתה יכול להרוויח עוד נקודות לציון ולא לעצור ב-700.

  חשוב לברר על הצורך האישי שלך בקורס שבו תהיה ושלא יהיה מענה רק לתלמיד ה"ממוצע" בקורס.

 • כמה אתה רציני ובעל זמן להשקיע בלימודי פסיכומטרי?

  זו אולי השאלה הכי החשובה. לפעמים באותה כיתה ממש, תלמיד אחד ישפר בקרוב ל- 200 נקודות לעומת ציון פסיכומטרי קודם שהיה לו, ותלמיד אחר בקושי ישפר. קורס פסיכומטרי, טוב ככל שיהיה, לא יעזור לתלמיד שלא משקיע. אם אין לך זמן או חשק להשקיע – אז לא לגשת עכשיו לקורס, אלא רק כשבאמת יהיה לך זמן להשקעה הנחוצה להצלחה בפסיכומטרי. ואם יש לך זמן ורצון - אפשר כבר להרים טלפון - 1-700-70-70-07.

ליצור קשר זה איזי
x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden