דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם

איזה קורס פסיכומטרי מתאים לי

למה צריך קורסי פסיכומטרי שונים?

למה לא לשלב את כל התלמידים בקורס פסיכומטרי מסוג אחד?

אנו מלמדים קורסי פסיכומטרי מאז 98. הניסיון שלנו עם למעלה מ-35,000 תלמידים, מוכיח שתלמידים מצליחים בפסיכומטרי הרבה יותר, כשהקורס מתאים להם. כשמנסים לרכז את כלל התלמידים לקורס אחד, בעצם יוצרים קורס שמתאים בצורה "ממוצעת" לכולם, אבל לא מתאים בצורה מושלמת לאף אחד.

אנחנו חושבים שאתה לא צריך להתפשר על התאמת הקורס לצרכים שלך. לכן בנינו קורסי פסיכומטרי שונים לתלמידים שונים. כנראה שגם האוניברסיטאות המובילות מסכימות איתנו, כי הן בחרו בקורסים שלנו לתלמידי המכינות, כדי שיתקבלו לפקולטות מבוקשות.

המשך לקרוא בעמוד ותיחשף ל-7 הכללים איך לבחור קורס פסיכומטרי


7 כללים איך לבחור קורס פסיכומטרי

 • אתה ניזון על תחרות או שאתה צריך את ה-Space (מרווח) שלך?

  יש תלמידים שאוהבים ללמוד ב"איצטדיון" עם עוד 40 אנשים. לעומתם יש אחרים ש"הולכים לאיבוד" בכיתה כזו ולא מוצאים את המקום שלהם. ככל שהכיתה גדולה יותר, יש פחות אפשרות לשאול שאלות, כי ההרגשה בכיתה היא פחות אישית. יש תלמידים שפורחים בכיתה והיא מדרבנת אותם ויש מי שצריך בכלל עבודה פרטנית יותר, כדי להגיע לשיא שלו. תגידו לנו מה אתם מעדיפים ונשלב אתכם בקורס שמתאים לכם.

 • איך אתה אוהב לתרגל - בספרי הלימוד או באינטרנט?

  הלימוד באינטרנט הוא אינטראקטיבי, כלומר הוא מספק פידבק (ובחברות המובילות גם המלצות למידה לתלמיד ומידע למדריך על ביצועי התלמיד). יש בכך יתרון משמעותי. מצד שני, יש תלמידים שמעדיפים לתרגל עם עפרון וספרי תרגול כמו שיהיה במבחן הפסיכומטרי עצמו. ההעדפה שלכם צריכה להשפיע על הבחירה שלכם. יש לנו קורסים בהם לימודי אונליין הם פשוט תוספת וקורסים שהם 100% אונליין.

 • איזה סוג זכרון יש לך?

  הזיכרון שלך הוא חזותי/שמיעתי/חווייתי. אם הזיכרון הוא חזותי/חווייתי מומלץ מאוד ללמוד בקורס שמשלב מצגות מולטימדיה. במהלך קורס פסיכומטרי, סופגים הרבה מאוד חומר לימוד שצריך להטמיע בזיכרון ולכן חשוב שהלמידה תהיה יעילה ככל הניתן. המצגות עובדות על הזיכרון החזותי/חווייתי וכך אתה לא רק שומע את הסברי המדריך, אלא גם חווה/רואה אותם על מסך ענק, בצורה שהיא מתאימה יותר לזיכרון שלך. טיפ למי שלא יודע איזה סוג זיכרון יש לו – תחשבו איך אתם זוכרים מספרי טלפון?
  אם אתם רואים את הספרות מול העיניים – מרמז על זיכרון חזותי.
  אם אתם שומעים את המספר בראשכם – מרמז על זיכרון שמיעתי.
  אם אתם זוכרים כיצד אתם ממש מחייגים את המספר או למשל ש"המספר מסתיים ב- 48 וזה בדיוק כמו שנת הקמת המדינה" – מרמז על זיכרון חווייתי/אסוציאטיבי.

 • האם אתה לקוי למידה או בעל הפרעות קשב וריכוז?

  יש לנו קורס ייחודי, שמותאם לתלמידים בעלי לקויות למידה / הפרעות קשב וריכוז. השאלה אינה "האם תקבל התאמות במבחן", אלא "האם תלמד בצורה שמותאמת לצרכים שלך". חשוב לוודא שבמידה שאכן תקבל התאמות לבחינה, הקורס יכול לאפשר לך לשלב את ההתאמות בתהליך הלמידה והסימולציות וכי אכן מדובר במדריכים מנוסים שעברו הכשרה להוראה ללקויי למידה ובעלי הפרעות קשב.

 • האם ישנם מפגשים פרטיים עם המורה, ואם כן כמה?

  ליווי אישי של המדריך הוא ערך מוסף חשוב מאוד. תדאגו לברר אם בקורס שאתם עומדים להירשם אליו ליווי אישי בכלל קיים ואם הליווי האישי הוא רק דרך מערכת למידה אינטרנטית או גם סדרת מפגשים עם המורה.

 • מהי איכות אתר האינטרנט של המכון?

  מערכת למידה מקוונת נהיית היום חלק דומיננטי יותר מהקורס וחלק מהחברות המובילות השכילו לרתום את פלאי הטכנולוגיה לטובת התלמידים. ב-E.Z WAY פיתחנו מערכת לימודים אונליין שהיא המתקדמת ביותר בשוק וכוללת אפליקציות, שיעורים אינטראקטיביים, מבחנים ומשחקי למידה ממכרים.

 • כמה אתה רציני ובעל זמן להשקיע בלימודי פסיכומטרי?

  זו אולי השאלה הכי החשובה. לפעמים באותה כיתה ממש, תלמיד אחד ישפר בקרוב ל- 200 נקודות לעומת ציון פסיכומטרי קודם שהיה לו, ותלמיד אחר בקושי ישפר. קורס פסיכומטרי, טוב ככל שיהיה, לא יעזור לתלמיד שלא משקיע. אם אין לך זמן או חשק להשקיע – אז לא לגשת עכשיו לקורס, אלא רק כשבאמת יהיה לך זמן להשקעה הנחוצה להצלחה בפסיכומטרי.

אולי יעניין אותך גם…

מתלבטים? דברו איתנו

מה מעניין אותך ללמוד?

x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden