דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם
דרור אוחנה - בוגר קורס פסיכומטרידרור אוחנה - בוגר קורס פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי לתלמידי המכינה

"כמות התרגול שקיבלנו הייתה פשוט מדהימה. האפשרות לתרגל בכל זמן ומקום באינטרנט, בסלולרי, בספרים ובמחשב, היא הסיבה שהצלחתי להשיג שיפור של כמעט 100 נקודות מציון הפסיכומטרי הקודם!".
דניאל בלובשטיין – ציון פסיכומטרי 734.
תלמיד הקורס במכינה של אוניברסיטת תל אביב.
מזה שנים רבות, חברת EZ WAY היא החברה המובילה בהכנת תלמידי מכינות במדינה לקראת מבחנים פסיכומטריים.

לאורך השנים הללו הדרכנו קורסי פסיכומטרי במכינות של: אוניברסיטת תל-אביב, אוניברסיטת חיפה, אוניברסיטת בן-גוריון, אוניברסיטת בר-אילן, אוניברסיטת אריאל, האוניברסיטה העברית, הטכניון, המכללה למנהל, מכללת סמינר הקיבוצים, מכללת דוד ילין, הדסה, ליפשיץ, המכללה החרדית והמכללה להנדסה בירושלים, מכללת וינגייט, המרכז האקדמי רופין, מכללת בית ברל ומכללת נתניה באזור השרון…

אנו מאמינים שכדי לתת קורס מעולה לתלמיד מכינה, ראשית יש להבין מהם המאפיינים הייחודים של תלמיד מכינה, ביחס לתלמיד אחר הניגש למבחן הפסיכומטרי. ההבדל המשמעותי ביותר, אשר מקשה על תלמיד המכינה הוא שבמקביל ללימודי הפסיכומטרי הוא לומד גם לבגרות ולעיתים גם עובד באותו פרק זמן.

פסיכומטרי בסמרט פון
רוצה להצטרף לקורס הפסיכומטרי המומלץ על ידי האוניברסיטאות?
שלח פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך

מה מעניין אותך ללמוד?

x

לשם כך אנו מקפידים על 3 קווים מנחים בהוראת קורסים אלו:

לימוד חווייתי

תלמידי מכינה גם ככה לומדים כל השבוע והדבר האחרון שאנו רוצים הוא ש"ייגמר האוויר" בדיוק באמצע שיעור פסיכומטרי. מסיבה זו הקורס בנוי בצורה הרבה יותר חווייתית ומלהיבה מכל דבר שאי פעם למדתם (יכול להיות שמי שהשתתף בקורס ברמנים יחלוק על כך 🙂 ). כל הקורס מלווה במצגות, סרטונים הומוריסטיים, את האנגלית אתם תלמדו באמצעות קטעים מסרטים, קטעים משירים, אקטואליה… אפילו את שיעורי הבית "נתבל" לכם עם קטעי הומור ואף משחקי לימוד אינטראקטיביים. אין בכך לומר שלא תעבדו קשה, אך, מניסיון, כשלומדים עם חיוך על השפתיים, באופן פלאי החומר גם מופנם הרבה יותר בקלות ומצליחים בבחינה.

ניסיון בהוראה לתלמידי מכינות

לחברה ולמדריכים שלנו יש ניסיון עשיר בהדרכת קורסי פסיכומטרי לתלמידי מכינות. אנו מראש מתזמנים את מועדי הקורס בתיאום עם הנהלת המכינה ושולחים לכם מדריכים שכבר מכירים כל בעיה ויכולים לייעץ לכם ולהנחות אתכם.

עזרה

תלמידי המכינה בקורסי פסיכומטרי שלנו נהנים ממסגרת תגבורים מתקדמת. לא צריך יותר "לשבור את הראש" לבד. המדריכים נמצאים כאן בשבילכם והשעות שתבלו עימם, לצד הרבה, הרבה, הרבה תרגול בבית, הם שיעזרו לכם לקבל את הציון שאליו אתם חותרים.
במידה ואתה תלמיד מכינה, שעתה מתלבט אם לגשת לקורס או לחכות לסיום המכינה – יש לנו הדגש הבא: כל המכינות עובדות איתנו בשל התוצאות היפות שתלמידי הקורס שלנו מקבלים. לא במקרה המילה "תלמידי" הודגשה כאן. לא מספיק שהקורס מצוין. נדרשת השקעה רצינית וממושכת מצד התלמיד. אם אתה סבור שדי בכך שתבוא לשיעורים כדי להצליח בבחינה פסיכומטרית – זה לא. אם אינך מוכן להשקעה הנחוצה, עדיף שלא תצטרף לקורס. כדי להצליח במבחן פסיכומטרי יש צורך בהשקעה רצינית, מהותית ויומיומית. אם אתה בשל לכך – נשמח לראותך בקורס. בהצלחה!

בכדי לצפות במבחר המלצות שקיבלנו ממנהלי מכינות לחץ כאן

ליצור קשר זה איזי
x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden