דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם
דניאל בוכנר - בוגר קורס פסיכומטרידניאל בוכנר - בוגר קורס פסיכומטרי

קורס הכנה למימ"ד

מהו מבחן מימ"ד?

מבחן מימ"ד הוא בחינת קבלה למכינות קדם אקדמאיות. בחינה זו היא למעשה "האחיין הקטן" של המבחן הפסיכומטרי. ההבדלים המרכזיים הוא שהיקף החומר עליו נבחנים מצומצם יותר ושהשאלות הן בדרגת קושי פחות גבוהה. יש דוגמא לבחינה באתר המרכז הארצי, אך לא מומלץ להסתמך עליה, כעל מקור מידע מקיף.

האם כדאי לי לעשות קורס הכנה למבחן מימ"ד?

לא כל אחד צריך קורס הכנה מקיף בכדי להתמודד עם בחינת מימ"ד. זו בחינה פחות מאתגרת ביחס למבחן פסיכומטרי, אך היא כן בחינה הדורשת ידע. הבחינה כוללת בעיות מסוגים שונים, שאלות אלגבריות וגיאומטריה, שהמפתח לפתרונן הוא הכרת השאלות מבעוד מועד.

קורס ההכנה למעשה ממקד אותך בשאלות כמותן תפגוש במבחן ועוסק בלימוד כל הנושאים המופיעים בבחינה. תלמידים שעשו אצלנו קורס הכנה למימ"ד דיווחו לאחר מכן שהיה להם יותר קל בלמידת מקצועות האנגלית והמתמטיקה במכינה לעומת חבריהם לספסל הלימודים והיה להם יותר קל במסגרת ההכנה למבחן פסיכומטרי, משום שכבר הכירו חלק מהנושאים וכן את עקרונות החשיבה הפסיכומטרית. לחלופין באפשרותך לרכוש ערכת ספרי מימ"ד ואפילו הכנה למבחן מימ"ד אונליין כדי שתוכל ללמוד באופן עצמאי מביתך.

פסיכומטרי בסמרט פון
רוצה ללמוד לבחינת מימד בדרך מהנה וחוייתית?
שלח פרטים ויועצי הלימודים שלנו יראו לך איך לעשות את זה ב-E.Z 🙂

מה מעניין אותך ללמוד?

x

האם אני יכול להירשם עצמאית לקורס הכנה למבחן מימ"ד?

חברתנו היא בעלת הנסיון הרב ביותר במדינה בהגשת תלמידים לבחינת מימ"ד. ערכנו קורסי הכנה למבחן מימ"ד במכינות המכללה למנהל, הטכניון, אוניברסיטת בן-גוריון, מכון לב, המכללה החרדית בירושלים, מכללת גורדון, מכללת לוינסקי לחינוך, מכללת כנרת…

ניתן להירשם דרכנו או לקורס מימ"ד קבוצתי או לקורס מימ"ד אונליין שמאפשר לך לימוד עצמאי לקראת המבחן מהבית שלך. התקשרו עכשיו כדי לראות איפה בארץ תוכלו להשתלב בקורס מימ"ד.

ליצור קשר זה איזי
x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden