דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם
סדנאות למידהסדנאות למידה

קורס פסיכומטרי למשפרי ציון

"כמות התרגול שקיבלנו הייתה פשוט מדהימה. האפשרות לתרגל בכל זמן ומקום באינטרנט, בסלולרי, בספרים ובמחשב, היא הסיבה שהצלחתי להשיג שיפור של כמעט 100 נקודות מציון הפסיכומטרי הקודם!".
דניאל בלובשטיין – ציון פסיכומטרי 734.

עשית כבר פסיכומטרי וקיבלת ציון שלא מספיק לך? רוצה לשפר, אבל לא בטוח מה הנתיב הנכון עבורך? ללמוד עצמאית עם ספרי לימוד, עם מורה פרטי או בקורס פסיכומטרי קבוצתי?

מזה שנים רבות, חברת EZ WAY היא החברה המובילה אצל חבר'ה שעשו כבר פסיכומטרי (פעם אחת או יותר), ניגשו לבד או למדו בקורס כלשהו ומעוניינים כעת לשפר את הציון.

למה  לשפר ב-E.Z WAY?
כי שיפור הציון הממוצע אצל תלמידי E.Z WAY הוא פי 3 מהממוצע הארצי (כ-100 נקודות לעומת 30-40).

פסיכומטרי בסמרט פון
רוצה ציון פסיכומטרי מנצח?
שלח פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך

מה מעניין אותך ללמוד?

x

לא בכדי, כבר שנים רבות E.Z WAY היא הבחירה של אוניברסיטאות ומכללות רבות ומובילות בישראל עבור תלמידי המכינות שלהם: אוניברסיטת תל-אביב, אוניברסיטת חיפה, אוניברסיטת בן-גוריון, אוניברסיטת בר-אילן, אוניברסיטת אריאל, האוניברסיטה העברית, הטכניון…

אנו מאמינים שכדי לתת קורס מעולה לתלמיד יש להבין מהם המאפיינים הייחודים שלו, מה החוזקות שלו וכיצד ניתן למקסם את היכולת שלו כך שהיא תבוא לידי ביטוי בציון פסיכומטרי מעולה עבורו.

נקודה זו חשובה מאוד אצל תלמידים שכבר ניגשו בעבר ומעוניינים כעת לשפר את הציון. גם בקורס קבוצתי גם בקורס פרטני, יודעים מדריכי E.Z WAY איך להמשיך ולעבוד עם אותו תלמיד גם על הנושאים שהיו קלים יחסית עבורו (גם בהם ניתן להשתפר) וכמובן בנושאים שבהם התקשה בבחינה הקודמת ולא היה במיטבו.

אז מה אתה מקבל במסגרת "שיפור הציון" ב-E.Z WAY?

הכוונה אישית בתחילת הקורס: מפגש הכוונה פרטני ובניית תוכנית לימודים

המדריך של הקורס יעבור איתך על בחינות דיאגנוסטיות שניתן לך בהתחלה כדי להבין איפה אתה שוחה בחומר ואיפה אתה "בולע מים". בהתאם לכך יתן לך דגשים והכוונה במה להתמקד כדי לעבור את ציון היעד שלך.

שיטה מנצחת לשיפור ציון

אנחנו מלמדים פסיכומטרי כשיטת חשיבה שזה בעצם מה שהמרכז הארצי רוצה לבחון. לא שטיקים וטריקים, אלא דרך חשיבה אנליטית לפתרון שאלות.
אחד היתרונות של השיטה הוא שהיא מאפשרת לנו לנתח איפה בתהליך אתם נתקעים ואילו מיומנויות אצלכם, צריך לחזק.

מפגשים אישיים במהלך הקורס: מפגשי תגבור פרטניים  המותאמים לך בלבד

רק אתה והמדריך, מנתחים את מה שעשית עד כה בקורס, את נקודות החוזקה שלך, את הנקודות שדורשות קצת יותר עבודה ומאמץ כדי להוציא עוד ועוד נקודות בבחינה וכמובן – יישום הדרך המתאימה לך ספציפית לעשות את זה. חשוב להבין ששיפור ציון זה לא ק עניין של עוד תרגול איכותי או שיטת פתרון מוצלחת…זה גם אומר לתחקר את הבחינות שלך בזמן אמת כדי להבין איפה אפשר לעזור לך לקצור עוד נקודות לציון.

תגבור למשפרי ציון לפי רמות

הזדמנות בשבילך לפגוש עוד תלמידים בדיוק כמוך אשר עשו בעבר פסיכומטרי וצריכים עוד קצת "פיין טיונינג" כדי למקסם תוצאות.

ליצור קשר זה איזי
x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden