דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם
יואב רוזן בוגר קורס פסיכומטרייואב רוזן בוגר קורס פסיכומטרי

הרשמה לפסיכומטרי

הרשמה לפסיכומטרי – מה חשוב לדעת?

רישום לקורס פסיכומטרי ורישום למבחן פסיכומטרי הם שני דברים נפרדים

רישום לקורס פסיכומטרי אינו כולל גם הרשמה למבחן פסיכומטרי. לא משנה לאיזה קורס נרשמת ולאיזה מסלול – הרישום למבחן הוא רישום עצמאי שלך מול המרכז הארצי ופה גם נסביר איך הוא מתבצע.

אפשרות מומלצת – הרשמה לפסיכומטרי דרך האינטרנט

אפשר להירשם לפסיכומטרי דרך האתר של המרכז הארצי להערכה ולבחינה. הרשמה באמצעות האתר אורכת כמה שלבים, אשר בהם יש להזין את הפרטים הדרושים, ולשלוח טופס מקוון אל המרכז הארצי. עבור רבים מאיתנו מדובר על הליך קל, פשוט ומהיר יותר מאשר הרשמה לפסיכומטרי באמצעות ערכת ההרשמה. לנוחיותכם סרטון הסבר מפורט ונגיש איך להירשם לפסיכומטרי באינטרנט.

אל תשכחו להזין את כתובת הדואר האלקטרוני שלכם, לשמור את הסיסמה לאזור האישי שלכם והמלצה שלנו – תבקשו שהציון יגיע לכמה שיותר מוסדות. לעיתים תגלו את הציון שלכם בפרטי הקבלה האישיים של אחת האוניברסיטאות לפני שהוא יתפרסם באתר או ישלח אליכם.

אפשרות שניה – הרשמה לפסיכומטרי באמצעות ערכת רישום פיזית

במשך שנים ערכת הרישום מוצעת למכירה בכמה רשתות ספרים שונות ומחירה הוא בין מאה למאתיים שקלים. לאחר שרכשנו את הערכה המיועדת להרשמה לפסיכומטרי, עלינו למלא את כל הפרטים הדרושים ולשלוח אותם למרכז הארצי לבחינות והערכה באמצעות הדואר. כאשר טפסי ההרשמה מתקבלים על ידי המרכז הארצי לבחינות והערכה נשלח אל התלמיד מספר אישור וטופס עימו עליו להגיע לבחינה. לערכת ההרשמה מצורפים גם מבחנים לדוגמה.

פסיכומטרי בסמרט פון
הידעת?

אנלוגיות הן המפתח לקבלה לאקדמיה. אנחנו דואגים לכם…

קבלו אפליקציית אנלוגיות במתנה!

אפשרות נוספת – הרשמה לפסיכומטרי במוסדות חרדיים

אם אתם רוצים להבחן בכיתה נפרדת של גברים/נשים – אל תרשמו לפסיכומטרי באינטרנט. דברו עם המזכירות במוסד. בחלק מהמוסדות החרדיים בהם אנו מלמדים מבצעים רישום מרוכז לתלמידים כדי שהם יבחנו בקבוצה נפרדת של נשים/גברים. אופציה זו כמובן פתוחה רק לתלמידים חרדים שכבר לומדים או מועמדים ללימודים ובקשר עם מוסד לימודי חרדי.

למה כדאי להירשם לפסיכומטרי מוקדם ולא בדקה ה-90

  1. הרשמה מאוחרת לפסיכומטרי עלולה לגרום לכך שלא תבחן במועד שרצית או שתשלם קנס כדי כן להיבחן באותו מועד (עלות כמעט כפולה של הבחינה).
  2. הזמן בו ביצענו הרשמה למבחן פסיכומטרי קובע באופן משמעותי אם נבחן איפה שביקשנו או פשוט איפה שנותר מקום פנוי. אם למשל אנחנו גרים בבאר שבע, אז הרשמה מוקדמת תוכל להבטיח שנבחן בבאר שבע. כבר קרו מקרים של תושבי הדרום שהיה עליהם להיבחן באוניברסיטת בר-אילן או בתל אביב כי נרשמו מאוחר למבחן.
  3. כאשר מדובר בתלמידים שרוצים לגשת למבחן פסיכומטרי ללקויי למידה, אז רק מרגע שנרשמתם למבחן אתם יכולים להגיש טפסים ובקשה לקבלת התאמות בבחינה. מכיוון שלוקח זמן להשיב לבקשה, כדאי להגיש אותה כמה שיותר מוקדם.

פסיכומטרי בסמרט פון
רוצה להצטרף לקורס הפסיכומטרי המומלץ על ידי האוניברסיטאות?
שלח פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך

מה מעניין אותך ללמוד?

x

ליצור קשר זה איזי
x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden