דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם

הרשמה לפסיכומטרי

הרשמה לפסיכומטרי – מה חשוב לדעת?

רישום לקורס פסיכומטרי ורישום למבחן פסיכומטרי הם שני דברים נפרדים

רישום לקורס פסיכומטרי אינו כולל גם הרשמה למבחן פסיכומטרי. לא משנה לאיזה קורס נרשמת ולאיזה מסלול – הרישום למבחן הוא רישום עצמאי שלך מול המרכז הארצי ופה גם נסביר איך הוא מתבצע.

למה כדאי להירשם לפסיכומטרי מוקדם ולא בדקה ה-90

 1. הרשמה מאוחרת לפסיכומטרי עלולה לגרום לכך שלא תבחן במועד שרצית או שתשלם קנס כדי כן להיבחן באותו מועד (עלות כמעט כפולה של הבחינה).
 2. הזמן בו ביצענו הרשמה למבחן פסיכומטרי קובע באופן משמעותי אם נבחן איפה שביקשנו או פשוט איפה שנותר מקום פנוי. אם למשל אנחנו גרים בבאר שבע, אז הרשמה מוקדמת תוכל להבטיח שנבחן בבאר שבע. כבר קרו מקרים של תושבי הדרום שהיה עליהם להיבחן באוניברסיטת בר-אילן או בתל אביב כי נרשמו מאוחר למבחן.
 3. כאשר מדובר בתלמידים שרוצים לגשת למבחן פסיכומטרי ללקויי למידה, אז רק מרגע שנרשמתם למבחן אתם יכולים להגיש טפסים ובקשה לקבלת התאמות בבחינה. מכיוון שלוקח זמן להשיב לבקשה, כדאי להגיש אותה כמה שיותר מוקדם.

כיצד מתבצעת הרשמה לפסיכומטרי?

לאחר שהחלטנו להירשם למבחן פסיכומטרי, עומדות בפנינו כמה אפשרויות שונות.

  1. הרשמה לפסיכומטרי באמצעות ערכת רישום פיזית

   ערכת הרישום מוצעת למכירה בכמה רשתות ספרים שונות ומחירה הוא בין מאה למאתיים שקלים. לאחר שרכשנו את הערכה המיועדת להרשמה לפסיכומטרי, עלינו למלא את כל הפרטים הדרושים ולשלוח אותם למרכז הארצי לבחינות והערכה באמצעות הדואר. כאשר טפסי ההרשמה מתקבלים על ידי המרכז הארצי לבחינות והערכה נשלח אל התלמיד מספר אישור וטופס עימו עליו להגיע לבחינה. לערכת ההרשמה מצורפים גם מבחנים לדוגמא.

הידעת?

אנלוגיות הן המפתח לקבלה לאקדמיה. אנחנו דואגים לכם…

קבלו אפליקציית אנלוגיות במתנה!

 1. הרשמה לפסיכומטרי דרך האינטרנט

  אפשר להירשם לפסיכומטרי דרך האתר של המרכז הארצי להערכה ולבחינה. הרשמה באמצעות האתר אורכת כמה שלבים, אשר בהם יש להזין את הפרטים הדרושים, ולשלוח טופס מקוון אל המרכז הארצי. עבור רבים מאיתנו מדובר על הליך קל, פשוט ומהיר יותר מאשר הרשמה לפסיכומטרי באמצעות ערכת ההרשמה.

 2. הרשמה לפסיכומטרי במוסדות חרדיים

  אם אתם רוצים להבחן בכיתה נפרדת של גברים/נשים – אל תרשמו לפסיכומטרי באינטרנט. דברו עם המזכירות במוסד. בחלק מהמוסדות החרדיים בהם אנו מלמדים מבצעים רישום מרוכז לתלמידים כדי שהם יבחנו בקבוצה נפרדת של נשים/גברים.

אולי יעניין אותך גם…

 • מה בודק המבחן הפסיכומטרי

  המבחן הפסיכומטרי מחובר ע"י "המרכז הארצי לבחינות ולהערכה" ומהווה רף קבלה בכניסה לאוניברסיטאות. המבחן אינו בא לבחון אינטליגנציה, אלא את סיכויי ההצלחה של הנבחן בלימודים…

  קראו עוד
 • מבחן פסיכומטרי מותאם ללקויי למידה

  בעמוד זה ניתן לקרוא על ההליכים הכרוכים באישור מבחן פסיכומטרי מותאם...מה הדומה והשונה ביחס לבחינה רגילה ועוד. בכדי לקרוא על קורס פסיכומטרי ללקויי למידה, טיפים…

  קראו עוד
 • מבחן פסיכומטרי

  למה צריך בכלל מבחן פסיכומטרי? רבים שואלים "למה זה בכלל מגיע לי", אבל מכיוון שבישראל הביקוש לאקדמיה ובייחוד ללימוד באוניברסיטאות - גדול מההיצע - חייבים…

  קראו עוד
 • למה צריך מבחן פסיכומטרי כרף קבלה

  רוצים לראות איך נראה מבחן פסיכומטרי? לחצו לקבלת מבחן פסיכומטרי לדוגמה - הקישור מחכה לכם גם בסוף העמוד, אל דאגה :-) למה בכלל צריך מבחן…

  קראו עוד
מתלבטים? דברו איתנו

מה מעניין אותך ללמוד?

x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden