דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם
 • נעה חניה

  תלמידת קורס במכללת קיי – באר שבע

  אני רוצה להמליץ לכם על קורס הפסיכומטרי של איזי וואי. בקורס נתנו לי יחס אישי ועזרו לי בכל הבעיות שהיו לי.
  המדריך שלי עודד, הסביר את החומר בצורה פשוטה וברורה ועזר לי בכל מה שהתקשתי. בנוסף היה לי הרבה חומר לתרגל וזה עזר לי להצליח במבחן ושיפרתי ביותר ממאה נקודות מהפסיכומטרי הראשון, אז רציתי להודות לאיזי וואי ולהמליץ לכל התלמידים ללמוד אצלכם

   

 • בן ציון שוחט

  תלמיד קורס פרטי – מכללת אחוה

  ברצוני להמליץ בחום על המדריך חן מלניק.
  הנ"ל היה המדריך האישי שלי בקורס פסיכומטרי שלקחתי בחברתכם לאחרונה.
  הנ"ל היה מדריך מעולה, ידע להסביר את החומר בצורה מקצועית, ברורה מעניינת ואטרקטיבית ובזכות הקורס הפרטי עלו הישגי בצורה משמעותית.
  כל זה בנוסף להיותו אדם מאוד חברותי ונחמד. ברצוני להודות לחברת EZ-Way על הקורס הנ"ל ולברך את חברת EZ-Way על שהשכילה להעסיק אנשים כמותו.

 • כפיר מזרחי

  תלמיד הקורס במכללת סמינר הקיבוצים

  אני 3 ימים לפני המבחן …. אמאאא/ לעולם, אבל לעולם לא חלמתי שאני אדע לחבר שברים … נשמע מצחיק, אז זה לא (ועברתי שני בתי ספר לפסיכומטרי). זה מתחיל מהחיוך החם, היחס והבטחון שהן נותנות ומשרות בכיתה, הסבלנות והאיכפתיות מכל אחד ואחת והיחס האישי, כמות החזרה על החומר והעברת החומר הנלמד, הסיוע והטריקים של מור, כמות הנתינה שלא ראיתי מעודה, העדכונים החמים, החזרות בבית והמערכת הממוחשבת שמסייעת רבות, התוכנית נבנית בצורה יוצאת מן הכלל … הלוואי על כל תלמיד/ה בארץ מורים כמותם, זה היה משנה את % הרמה הארצית פלאים (ולמדתי חישוב אחוזים חחח). תודה תודה ואהבה גדולה. כפיר.

 • תמר לוי

  תלמידת הקורס בתל אביב

  אני רוצה להודות לאבישי, המדריך התותח שליווה אותי במהלך הקורס. היה תענוג להגיע לשיעורים איתו.
  הגעתי לחוצה לקורס לקראת מה שמצפה לי, אבל הוא הסביר כל דבר בצורה המובנת והברורה ביותר, שלא השאיר לי מקום לשאלות.
  המסירות שלו לענות על שאלות מעבר לשעות הלימוד בכיתה היתה מקסימה, כמו כן הסבלנות להסביר בטלפון מעל לחצי שעה בדיוק ולמה דווקא התשובה הזאת נכונה, כדי לא להשאיר מקום לספקות.
  ההומור העצמי והמצגות המצחיקות שליוו אותנו במהלך השיעורים גם תרמו לאווירה מיוחדת שגרמה לכולנו להמשיך ולרצות להגיע לשיעורים, ולרצות לעשות את הפסיכומטרי ב"אהבה".

 • פסיכומטרי בסמרט פון
  הידעת?

  אנלוגיות הן המפתח לקבלה לאקדמיה. אנחנו דואגים לכם…

  קבלו אפליקציית אנלוגיות במתנה!

 • איתי

  תלמיד קורס פרטי במכללת אחוה

  שמי איתי ואני בן 32, מנהל תפעול בחברה המתמחה בייצוב קרקע.
  בעקבות חלון הזדמנויות שזיהיתי החלטתי להגשים חלום וללמוד באוניברסיטה כדיי לשנות קריירה.

  התחלתי את הקורס כחודש וחצי לפני מועד הבחינה. האפשרות היחידה שבאה בחשבון היא Coaching.

  חן מלניק, המדריך שאימן אותי, ואני הפכנו בחודש וחצי למורה ותלמיד, לקולגות ולחברים.
  למרות נתוני התחלה קשים, ציון מגוחך של כ-480 במבחן הסימולציה הראשון ורקע דל במתמטיקה, חן לא התייאש. גם כאשר אני הצבתי רף של 550 נקודות, חן כיוון לציון גבוה הרבה יותר…
  כל הדרכה שנאמרה מפיו התקבלה אצלי ברצינות. אפילו החלטות שנראו לי כשרירותיות כמו מאיזה ספר ללמוד ובאיזה לא לגעת. זיהיתי אצל חן ניבוי מדויק של קצב הלימוד שלי. הבנה מעמיקה של נקודות התורפה וטקטיקות להתמודדות רציונלית איתן. יצירת קצב לימוד ודינמיקה בלימוד החל מהטמעה איטית של היסודות- בהמשך מעבר לסיגול החשיבה הפסיכומטרית- ומעבר חד להקניית יכולת פתירת בחינה בתנאי לחץ.

  יום לפני הבחינה וביום הבחינה התקיימו בינינו שיחות חשובות שהכינו אותי כראוי.

  הציון שהשגתי הוא 616, חן הוא מדריך מוכשר ותודתי נתונה לו בזכות עבודתו הקשה ולא בחסד.

 • ג'ני

  תלמידת קורס באוניברסיטת בר-אילן

  אלף תודות על ההשקעה ,ההתמדה והעידוד.
  על כן , אני מודה לך שוב מקרב לב על ההכנה למבחן. הדרך שבה העברת את חומר הלימוד הייתה המפתח להבנת החומר. פשוט מאוד אין לי מילים לתאר את הערכתי לאדם כמוך – מקצוען ,מוכשר ואכפתי.
  אשא תפילה לה' שיברך אותך על כל אשר תעשה. תודה ערן…

 • הגר יעקובי

  תלמידת הקורס המותאם במכללת סמינר הקיבוצים

  ברצוני להביע את תודתי על קורס פסיכומטרי מותאם שבו השתתפתי במהלך אוגוסט-דצמבר 2008, שהועבר ע"י המדריך רועי הרפז במכללת סמינר הקיבוצים. ברצוני להודות לרועי, שבמהלך כל הקורס נהג במסירות, אכפתיות ומעל לכל במקצועיות אל כל תלמיד ותלמיד. היחס האישי שרועי העניק לכל תלמיד בקורס היה מורגש מתחילתו ועד לסופו. לרועי יכולת הבנה מעמיקה של נקודות התורפה וטקטיקות להתמודדות רציונלית איתן, תוך הטמעה של חשיבה פסיכומטרית והקניית כלים לפתירת בחינה תחת תנאי לחץ. היום כחודש לאחר הבחינה קיבלתי תשובה חיובית ממוסד אקדמי שבו רציתי ללמוד, וזאת לא הייתי מצליחה לעשות ללא עזרתו ותמיכתו של רועי ועל כך אני מודה לו.

 • שלומי כהן

  תלמיד קורס מימ"ד באוניברסיטת בן גוריון

  ממש תודה על הקורס שהעברת לנו. היית נחמד וסבלני וחשוב מכל מקצועי. השכלת לנהל את השיעור בדרך מעולה למרות כל "החמורים הקופצים בראש" שיש בכיתה (אני מקווה שאני לא הייתי אחד מהם).
  אני מרגיש שממש רכשתי הרבה ידע וזאת תודות לסבלנות שלך ואני אישית יודע שכל שאלה שהייתה לי במהלך השיעור, אפילו שאלה "נודניקית" ענית וחזרת שוב ושוב (אגב, אני לא תמיד מתווכח).
  תודה על חודש שלם שלמדנו קשה אבל בהנאה בזכותך.

 • דניאל לויטן

  תלמיד קורס באוניברסיטת בר-אילן

  ברצוני להודות חברת איזיווי ,על דרך הלימוד המהנה ועל אפשרויות הלימוד הרבות ועל כל הכלים שהעמדתם לרשותי, אך החשוב מכל, אני רוצה להודות בתודה עצומה למדריך שלי ערן, אשר תמך בי מתחילת הקורס ואפילו היה איתי עד הבחינה. הוא פשוט בא במיוחד למקום הבחינה (אוניברסיטת ת"א 3/7/08), למען תמיכה ולחיזוק הביטחון העצמי שלנו ותמך בנו עד לרגע תחילת הבחינה. מבחינתי המדריך ערן הוא פשוט "אורים ותומים" והוא נכס יקר מאוד לחברת איזיווי. וכמובן אחרון חביב ,אני רוצה להודות לאלון דלל שהיה המורה הפרטי שלי בקורס, שתמך בי ותירגל איתי שעות רבות, והשקיע בי את מיטבו. בקיצור שני מדריכים אלו, הם מדריכים ברמה מקצועית גבוהה מאוד , יש להם יחסי אנוש מעולים ומדהימים, שיטות הלימוד שלהם מהנות ומשאירות טעם של עוד. פשוט שני אנשים מקסימים.

 • מורן עשת

  תלמידת קורס במכללת סמינר הקיבוצים

  שלום לכולם קודם כל אני רוצה להגיד תודה ענקית למדריך שלי רועי הרפז ויניב טסל. שניהם מדריכים שעזרו לי המון כל אחד בפן שלו רועי עזר לי ולכל הכיתה לעלות מציונים נמוכים ביותר לציונים מעולים היום שבוע לפני הבחינה אני מרגישה מוכנה לגשת למבחן אני רוצה להודות לאיזי וואי על שתמיד דאגו לי, גם אחרי שהתחלתי את הקורס. אני עשיתי פסיכומטרי לפני כן במוסד אחד ואין מה להגיד – רואים ומרגישים את ההבדל!!!

 • יאנה סידורצוק

  תלמידת קורס פרטי – סניף ירושלים

  היי, אני רוצה להגיד תודה ענקית לאור על ההשקעה והסובלנות. האדם היחיד שהצליח ללמד אותי מתמטיקה וזה מאד קשה היה הכי מהנה עד כמה שפסיכומטרי יכול להיות. ואני ממש ממליצה בחום על אור כמדריך הוא ממש מקסים וקשוב. תודה רבה רבה

 • מיסא חסון

  תלמיד קורס באוניברסיטת חיפה

  תמיד אנו חושבים שכשלומדים פסיכומטרי נהיה קשה אך עם המדריך נעם שניתן להגיד שהוא בקיא בכל. בעזרתו הכל הפך להיות קל ופשוט כל השיטות והטכניקות והטיפים הקטנים שהם בעצם כל הבחינה עזרו לי.

  מקווה שבבחינה יהיה לי קל ואצליח.

  תודה לנעם שתמך בנו והיה סבלני עד כה!

 • קלייר לויטן

  תלמידת הקורס בלניאדו – נתניה

  יום שני בעזרת ה' אני עושה פסיכומטרי, ועכשיו, שלושה ימים לפני אני פונה לכל מי שמעונין לעבור קורס אצל חברת איזי ווי, שמעו,
  על כזה צוות, כזו רמה, כאלה מדריכים ומדריכות- לא חלמתי!
  זה פשוט משהו יוצא מגדר הרגיל! כל מילה שאני אוסיף – רק תפחית!
  אז…- אם אתם באמת מעונינים להצליח- ובגדול!!!- עם הרבה מאמץ (מה שאני לא כ"כ עשיתי) תלכו על זה – ורק דרך איזי ווי, אם לא, זה פשוט חבל על הכסף!!!

 • הדר גונן

  תלמידת הקורס במכללה למנהל – שלוחת תל-אביב

  כבר מהשיעור הראשון יכולתי לראות את ההבדל בין הקורס שלכם לבין הקורס שלקחתי במסגרת הצבא; המדריכים שהיו לי, המצגות החמודות ויותר מכל – היחס האישי פשוט היו הבדל של שמיים וארץ לעומת מה שהכרתי.
  בשבת האחרונה לפני הבחינה ישבנו כמעט כל התלמידים של הכיתה ביחד עם המדריך.
  המסירות והאכפתיות הזו הם בעיניי דבר נדיר.

  כשם שעל שירות גרוע יש להתלונן, אני מאמינה שיש לשבח שירות טוב.

  נתתם לי כל מה שהבטחתם ועוד קצת, שני המדריכים של הכיתה היו משכמם ומעלה, בכל המובנים וגם השיטות היו לטעמי מוצלחות בהרבה, מאלו שעברתי בקורס הקודם.

  עם הציון שקיבלתי אוכל להתקבל ללימודי משפטים באוניברסיטה העברית, כך שלי עזרתם להשיג את המטרה.

  תודה על הכל ותמשיכו בדרככם זו

 • דבורה רשפילד

  תלמידת הקורס במכללת יהודה ושומרון

  שמי דבורה ואני למדתי לבחינה הפסיכומטרית בקורס של חברת איזי ווי.
  חגי, המדריך בקורס הסביר בצורה מעולה ובעת הצורך גם נתן שעות תגבור ועזר.
  לפני הבחינה, אהוד, המנהל, עזר לי לעבור על נושאים שהיו לי קשים. גם אהוד וגם חגי עודדו לאורך כל הדרך ותרמו להצלחתי בבחינה.
  תודה רבה מכל הלב.
  אני ממליצה על The EZ Way, כי זו אכן הדרך הקלה לגשת לבחינה.

 • שולי הופמן

  תלמידת קורס פסיכומטרי במכללת מבח"ר בבני ברק

  שלום רב,
  כתלמידת איזי וואי בשנת תשס"ו במבח"ר, ברצוני להודות על שנה כה מוצלחת שלמדתי תחת הדרכתה של נגה.
  נגה – המדריכה של שנות ה- 2000 – רגישה ביותר לכל תלמידה, איכפתית לכל אחת באופן אינידבידואלי, ניכרת השקעתה בדם ויזע בכל סטודנטית בנפרד.
  אני כתלמידה הרגשתי ביחס של תלמידה פרטית ולא כאובייקט בקורס, ובטוחני שכך הרגשתה של כל אחת.
  נגה דאגה לכולנו שהחומר יילמד בצורה בהירה ומסודרת, ואין לי אלא לסיים בהבטחה – שכל סטודנטית שתעבור דרך נגה, תהיה בטוחה בהצלחתה.
  המשיכו לעשות חיל.

 • בן שלום יפעת

  תלמידת הקורס באוניברסיטת בר-אילן

  לאיציק – כמי שעשתה פסיכומטרי פעם ראשונה, הכל בתחילה היה נראה לה גדול מדי ומפחיד.
  כמה פעמים בתחילת הקורס לא הבנתי מה אני עושה פה והייתי בטוחה שאני אכשל ובגדול.
  אך למרות הכל, לאט לאט, חומר התחבר לחומר והכל נראה פתאום לא כ"כ קשה וגם לא כ"כ מפחיד. היית מורה משקיע וכל שאלה הייתה לך סבלנות לפתור אותה עוד פעם ועוד פעם, אם זה במסגרת הכיתה או במסגרת התגבורים האישיים.
  הכנסת בנו בטחון שלא כ"כ היו בנו מלכתחילה – להצלחה

 • אדר אורטל

  סמינר הקיבוצים – תל-אביב

  תודה מכל הלב… שמי אדר. עברתי את הקורס ב- the ezway לקראת מועד אפריל עם אמיר המדריך (שחשוב שתדעו שהוא לא אוהב שקוראים לו "המדריך").
  זאת לא הפעם הראשונה שאני עוברת קורס הכנה לפסיכומטרי ולכן התפלאתי מאוד לגלות את התנאים המיוחדים שישנם ללומדים בקורס: בכיתה שלי, לדוגמא, היו אך ורק כ-14 תלמידים כאשר לכל אחד מהם ניתנה מלוא תשומת הלב.
  מעבר לכך, השיעורים נבנו על בסיס מצגות דבר שבעיני הקל מאוד על הלמידה ובעיקר הוסיף לה עניין (יש קטעי "מעבר" מצחיקים ונחמדים בין חלק לחלק).
  עוד דבר שהוסיף מאוד היו קטעים מסרטים באנגלית שהעשירו את אוצר המילים שלי.

  אבל בשורה התחתונה ומה שבאמת הכי חשוב (ואין סיבה שלא יהיה) זה התכל'ס: הציון- בזכות המדריך ושיטת הלימוד הצלחתי לשפר ב-80 נקודות את ציון הפסיכומטרי הקודם שלי ולהתקבל לפקולטה למשפטים באוניברסיטת ת"א ! ! !

  כדאי לכל אחד להצטרף!

 • אלינור גולן

  תלמידת הקורס במכללת לוינסקי לחינוך – תל אביב

  לאהוד
  אני כותבת כדי להודות לך על הכל. הגעתי לקורס, למען האמת די מפוחדת מהבחינה. כבר מהשיעור הראשון הראית לנו שאפשר אחרת. בתור תלמידה שלא כ"כ נהנתה מהלימודים בתיכון – זה היה חידוש מרענן לראות מורה שממש אוהב ללמד וחומר שממש מפחיד הפך לדי מעניין. היו כמה פעמים בתחילת הקורס כשעוד לא ידעתי "איך לאכול את החומר" כדברייך. בכל פעם כזאת לא נתת לי לוותר וישבת עימי עד שהפלא והפלא – הבנתי את החומר. בהרבה מובנים למדתי אצלך לא רק פסיכומטרי, אלא גם הרגלי למידה נכונים. עזרת לי עם כל ההתלבטויות והחששות, התנהגת יותר כמו חבר, מאשר כמו מורה ותדע שאני תמיד אזכור זאת.
  אני מקווה עכשיו שבאמצעות הציון שקיבלתי, אוכל להגשים את חלומי ולהתקבל ללימודי משפטים (אני לא אשכח שגם בלימודים הבטחת לעזור).
  תודה רבה על הכל, מכל הלב אלינור גולן

 • קרן,

  רצינו להגיד לך מילה קטנה עם המון המון כוונה – תודה! תודה על המסירות ועל ההתמדה, על הנכונות, הסבלנות והתמיכה. כולנו, פה אחד, חושבים שאת מדריכה מקסימה ובכלל בן אדם מקסים. ותדעי שאנחנו אוהבים אותך מאוד… (ולא משנה כמה נקבל בסוף).

ליצור קשר זה איזי
x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden