דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם

מחלקת מחקר ופיתוח

מה כל כך מייחד את מחלקת המחקר ופיתוח אצלנו?

EZ WAY הוא בית הספר היחיד לפסיכומטרי ובגרות שעומד בסטנדרטים אקדמיים. בתכנון ופיתוח הקורסים חברו יחדיו מורים לפסיכומטרי, ראש צוות לשעבר ב"מרכז הארצי להערכה ולבחינה" (מחברי הבחינה), דר' לחינוך ואפילו דר' למדעים מדויקים, שמומחיותה בפיתוח תוכניות הוראה למדעים וספרי לימוד מטעם מכון ויצמן. מנכ"ל ומייסד החברה הוא בעל תואר שני במסלול מיוחד לאנשי חינוך.

EZ WAY הוא בית הספר היחיד שהשקיע בפיתוח שיטה מקיפה שמובילה להצלחה בפסיכומטרי.

מי במחלקה?

את מחלקת המו"פ שלנו הובילה לאורך השנים  ד"ר הדסה זיו, שבנוסף להיותה ד"ר לחינוך, הקימה וניהלה את המכינה הקדם אקדמית במכללת לוינסקי לחינוך במשך שנים רבות.
לצידה נמצאים במחלקת מחקר ופיתוח שלנו:

 • ד"ר מיכל צלטנר, אשר הייתה אחראית על פיתוח תוכניות הוראה במדעים והוצאת ספרי לימוד לתלמידים ולמורים מטעם "מכון ויצמן למדע" במשך מספר עשורים.
 • ראש צוות פיתוח לשעבר ב"מרכז הארצי לבחינה ולהערכה".
 • מפתחי תרגילים לשעבר ב"מרכז הארצי לבחינה ולהערכה".
 • צוות של כ- 20 אנשים נוספים שהם מן המוכשרים והמנוסים ביותר בתחום ברחבי המדינה.

מה תפקידה של מחלקת מחקר ופיתוח באי.זי.ווי?

 1. לעקוב אחר המגמות והשינויים ולהבטיח תרגול לתלמידים שידמה את המבחן ויהיה ברמת קושי גבוהה יותר (קשה בלימודים EZ בבחינה).
 2. לפתח בהתמדה טכניקות הוראה ואמצעים דידקטיים וטכנולוגיים, אשר יקלו על התלמידים את הפנמת החומר ויסייעו בידם להתמודד עם העומס של לימודיהם.

אולי יעניין אותך גם…

 • כתבו עלינו

  קראו עוד
 • פיתוח הדרכה

  פיתוח הדרכה הוא עסק של מקצוענים בהוראה אנחנו מכירים מקצוענים בבנייה, בפרסום, ברפואה, אבל כמעט אף פעם לא שומעים על מקצוענים בהוראה. מקצוען בהוראה זה הרבה…

  קראו עוד
 • הצהרת נגישות

  הצהרת נגישות עודכן ב 2 לינואר 2018 אתר זה מתחייב לספק לקהל הרחב הגולש באתר, תוכן נגיש. אנו בחברת איזי ווי בע״מ , פועלים לעדכן…

  קראו עוד
 • חזון החברה

  הקמתי את בית הספר בסוף שנות ה- 90 עם מטרה אחת בלבד - להיות הטובים ביותר בהוראת פסיכומטרי ולתת לתלמידים יותר כלים להצליח, מאשר בכל…

  קראו עוד
מתלבטים? דברו איתנו

מה מעניין אותך ללמוד?

x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden