דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם
דבורה פרנקל בוגרת קורס פסיכומטרידבורה פרנקל בוגרת קורס פסיכומטרי

הטבות ביטוח לאומי להפרעת קשב וריכוז

בדרך להצלחה באקדמיה, צריכים סטודנטים לעבור לא-מעט מכשולים וקשיים לימודיים וגם כמה קשיים כלכליים שמתלווים לתקופה, כגון שכר לימוד, הוצאות מחייה, מגורים וצרכים לימודיים. כתוצאה מכך, ישנם סטודנטים שנעזרים בהורים, במלגות שונות ובינינו, מרבית הסטודנטים גם עובדים.

אף על פי שכולם מסכימים שעבודה בזמן הלימודים פוגעת בהישגים, זה מה שעושים רוב הסטודנטים וחלקם גם מסתדרים עם זה. אבל מה אמורים לעשות אותם סטודנטים שצריכים להשקיע יותר זמן ויותר מאמץ בלימודים מאשר סטודנטים אחרים, או שבאים עם פערים גדולים יותר מאחרים? איך הם אמורים להתפרנס וגם להצליח בלימודים?

בדיוק מסיבה זו המדינה, באמצעות ביטוח לאומי, מעניקה הטבות לסטודנטים ומועמדים ללימודים אקדמיים, בעלי הפרעת קשב וריכוז ולקויות קוגניטיביות אחרות, במסגרת הנקראת "שיקום מקצועי".

על מנת לקבל את ההטבות צריך לקבל מביטוח לאומי הכרה של נכות רפואית בגובה של 20%. אל תיבהלו מהמושג "נכות" – אף אחד לא חושב שאתם נכים כי קשה לכם להתרכז, אלא שזו הדרך של ביטוח לאומי להכיר בזכויות שלכם ולתת לכם הטבות מבלי להמציא לזה קטגוריה חדשה.

תלמיד עבר שלנו סיפר פעם כי במשך שנים חשש להגיש את הבקשה להכרה באחוזי נכות, משום שהוא פחד מסטיגמה שתידבק אליו או שיהיו עליו כל מיני מגבלות בעתיד. אולם לאחר שהבין כי מדובר במסלול שמטרתו להעניק הטבות ולהכיר בזכויות, ולא מנגנון שפועל לרעתו, הוא הגיש את הטפסים וזכה למענק וקצבה שאפשרו לו להשקיע את המאמצים שלו בלימודים. ואתם יודעים מה, הוא אפילו הצטיין!

פסיכומטרי בסמרט פון
רוצים לדעת אם אתם זכאים להתאמות והקלות בפסיכומטרי?
שלחו פרטים והיועצים שלנו יעזרו להפוך את זה להרבה יותר E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

x

אילו הטבות ניתן לקבל מביטוח לאומי ומי זכאי להן?

רוצים לקבל מסמך הנחיות מפורט להגשת הבקשה לביטוח לאומי?

כנסו לכאן.

אנו המומחים בהוראה ללקויי למידה ולבעלי הפרעת קשב

בית ספר EZ WAY הוא החלוץ בהוראת פסיכומטרי ללקויי למידה ובעלי הפרעת קשב וריכוז. אנו מלמדים את הכמות הגדולה ביותר של תלמידים לקויי למידה בכל שנה. בית ספרנו מהווה את האסמכתא המקצועיות ביותר בנושא הוראה ללקויי למידה ובעלי הפרעת קשב וריכוז.
מנכ"ל ביה"ס מייצג את זכויות לקויי הלמידה בנושא הפסיכומטרי בוועדת החינוך של הכנסת.
לאורך השנים ערכנו קורסים אלה בשיתוף עם אוניברסיטאות, מכינות ייעודיות ללקויי למידה, אגודת ניצן ועוד.

ליצור קשר זה איזי
x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden