דברו איתי
בחנו את עצמכם
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם

הרשמה למבחן אמי"ר

מבחן אמי"ר, על כל אופניו, מנוהל ע"י המרכז הארצי לבחינות והערכה. לכן גם ההרשמה נעשית דרכו. ניתן להירשם בשתי דרכים:

 1. מילוי טופס הרשמה למבחן אמי"ר ותשלום באתר האינטרנט:
  https://admin.nite.org.il/exams.
 2. רישום באמצעות טופס הרשמה פיזי
  בדרך הישנה, הכוללת קניית ערכת הרשמה באחת מחנויות הציוד המשרדי (קרביץ, סטימצקי וכו'…), תשלום שובר ההרשמה בסניף הבנק שלך, ושליחתו בדואר רשום למרכז הארצי לבחינות והערכה לכתובת:
  מרכז ארצי לבחינות ולהערכה – מרכז הזימונים
  הרשמה לבחינת אמי"ר
  ת"ד 26015 ירושלים 91260

הערכה הנקנית בחנויות כוללת חוברת הסבר מפורטת על מבנה הבחינה, ואף בחינה לדוגמא.
אנחנו לא ממליצים להסתמך על הבחינות לדוגמא בערכת הרישום – הן מתעדכנות לעיתים רחוקות ונועדו לתת תמונה מקדימה לגבי המבחן – הן לא מתיימרות להיות אמצעי הכנה מקיף למבחן.
לאחר ההרשמה לבחינת אמיר (בדומה למבחן פסיכומטרי) ישלח לביתכם זימון לבחינה. יש לבדוק היטב כי הפרטים הרשומים בו נכונים (כלומר, זה אכן אתם רשומים ואין טעות באף אחד מהפרטים) ולסמן לעצמכם את המיקום והתאריך, כדי להגיע בזמן.

הערות להרשמה למבחן אמיר
המרכז הארצי לבחינות והערכה, בשונה מהבחינה הפסיכומטרית, אינו מגביל את מספר הפעמים שניתן להיבחן במבחן אמיר, או את פרק הזמן שצריך לחלוף מבחינה לבחינה. תלמיד יכול לנסות לשפר את ציונו בכל מועד, פעם אחר פעם, אך עם זאת, יש לשים לב:
מומלץ לשפר את הציון במבחן אמיר לפני תחילת הלימודים ואם זה לא בר ביצוע, אז במועדים שלא חופפים עם בחינות הסמסטר, כדי שתוכלו להתכונן כראוי למבחן.
כבר הגיעו אלינו לא מעט תלמידים שכבר עמדו בסכנה שלא לקבל את התואר, היות ודחו את מילוי חובותיהם באנגלית לאורך זמן כה רב. אל תגיעו למצב הזה – משימות הן לא ארנב – הן לא בורחות, אלא מחכות לכם ולכן כדאי לסיים עם מבחן אמיר בהקדם.
הרשמה למבחן אמי"רם יכולה להתבצע כשאתם כבר סטודנטים ודרך המוסד האקדמי עצמו (ולא בכל מוסד זה בר ביצוע).
עמלות ההרשמה, שינוי מועד הבחינה, ביטול הרשמה, הרשמה מאוחרת ואפילו הרשמה ביום הבחינה עצמו (למי שממש התעורר מאוחר).

אולי יעניין אותך גם…

 • קורס אמי"ר

  מהו מבחן אמי"ר? מבחן אמיר הוא בחינת מיון רמות באנגלית. הבחינה בודקת את רמת האנגלית של הנבחן ובהתאם לציונו בבחינה הוא מסווג להקבצה בלימודי אנגלית…

  קראו עוד
 • מועדי אמיר - מתי לגשת למבחן אמיר?

  מועדי מבחן אמי"ר 2018 *בנוסף למועדים הללו ישנם מועדים של מבחן אמי"רם (מבחן אמי"ר ממוחשב) שאותם כל אוניברסיטה/מכללה מקיימים בנפרד. מועד מבחן אמי"ר מרץ 18…

  קראו עוד
 • מבחן אמירם לדוגמה | סימולצית אמיר"ם חינם

  מבחן אמירם הוא הגרסה הממוחשבת של מבחן אמיר לפניכם סימולציה קצרה של מבחן אמירם. תלמידי קורס אמי"ר אצלנו נהנים ממשחקי לימוד אנגלית, שיעורי אונליין מתקדמים…

  קראו עוד
 • מבחן אמי"ר - שאלות נפוצות

  מה זה בכלל מבחן אמי"ר, הוא כמו פרקי אנגלית בפסיכומטרי? מבנה הפרקים במבחן אמי"ר זהה למבנה פרקי האנגלית במבחן פסיכומטרי (אך כמות השאלות והזמנים שונים). סוגי…

  קראו עוד
מתלבטים? דברו איתנו

מה מעניין אותך ללמוד?

x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden