דברו איתי
בחנו את עצמכם
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם

למה כדאי ללמוד עם מורה פרטי לפסיכומטרי?

איך לימודים עם מורה פרטי לפסיכומטרי יעזרו לי? המורה הרי לא ילמד בשבילי את הנוסחאות, ולא ישנן עבורי מילים. אז למה לימודים עם מורה פרטי לפסיכומטרי לפעמים אפילו טובים יותר מאשר קורס פסיכומטרי כללי?

מה מייחד לימוד עם מורה פרטי לפסיכומטרי?

מורה פרטי לפסיכומטרי עובד רק איתך. אחד על אחד. הוא מתמקד רק במה שאתה צריך. אין פשרות, כי תלמיד אחר מעכב אותך או ויתורים כי תלמיד אחר רוצה לרוץ קדימה ואתה לא הבנת ומתבייש לשאול. השיעור ממוקד 100% בך.

אסטרטגיות למידה וניהול זמן עם מורה פרטי לפסיכומטרי

הצלחה בפסיכומטרי זה לא רק עניין של ידע, זה גם עניין של ניהול זמן ואסטרטגיית בחינה. מורה פרטי לפסיכומטרי מוודא שאתה לומד למבחן בצורה הכי יעילה. שולח לך מיילים על ההתקדמות שלך, מכוון אותך בזמן אמת ומוודא שאתה עובד נכון.
מורה פרטי לפסיכומטרי גם מוודא שיש לך אסטרטגיית בחינה מותאמת אישית שעימה אתה מגיע ליום המבחן. הרעיון הוא שתקטוף כל נקודה שאתה יכול במבחן. שתגמור עם הפסיכומטרי בפעם אחת ודי. ותצא מהמבחן כמו גדול.

פסיכומטרי בסמרט פון
הידעת?

אנלוגיות הן המפתח לקבלה לאקדמיה. אנחנו דואגים לכם…

קבלו אפליקציית אנלוגיות במתנה!

רוצה להגיע למבחן הכי מוכן שיש?

אל תוותר על מורה פרטי לפסיכומטרי

יכול להיות שאתה דובר אנגלית ודווקא מספרים וחשיבה כמותית הם תעלומה בשבילך. יכול גם להיות שאתה שפיץ בחשיבה כמותית, אבל שובר שיניים עם אנלוגיות, השלמת משפטים והבנת הנקרא. כל תלמיד מתקשה במשהו אחר. מורה פרטי לפסיכומטרי מבין במה אתה מתקשה וגם מאבחן למה אתה מתקשה בזה. עם מורה פרטי לפסיכומטרי, לא מחמיצים דבר, כי המיקוד הוא רק בך וככה אתה מקבל את ההכנה הכי מקצועית לפסיכומטרי.

היתרון שלך במבחן – מורה פרטי לפסיכומטרי

ידעת שהציון במבחן פסיכומטרי הוא יחסי?
כלומר הציון שלך משוקלל ביחס לכל מי שנבחן איתך. איך תעבור את כולם? תלמד בצורה יעילה יותר – תלמד עם היתרון של מורה פרטי לפסיכומטרי.

אולי יעניין אותך גם…

 • שיטה ללמוד

  איך התכוונת ללמוד לפסיכומטרי? כמו שלמדת לבגרויות בתיכון? כמו שלמדת לבחינות המגן לפני כן? כמו שלמדת לבחינות בחטיבה... רגע, מי אמר שזו הדרך הכי טובה…

  קראו עוד
 • קורס פסיכומטרי בתיכון

  האם כדאי לעשות קורס פסיכומטרי בזמן התיכון או אחרי הצבא? אין כאן המלצה גורפת. זה בעיקר תלוי במוטיבציה של התלמיד. מבחינת התפתחות המוח והכישורים הנחוצים…

  קראו עוד
 • קורס פסיכומטרי לנשים בלבד

  למה כדאי לנשים ללמוד בקורס נפרד למבחן הפסיכומטרי? מחקרים מדעיים מראים שנשים שלומדות בקבוצה הומוגנית (כלומר נשים בלבד) מצליחות במקצועות מתמטיים הרבה יותר, מאשר נשים…

  קראו עוד
 • קורס פסיכומטרי

  למה בעצם צריך קורס פסיכומטרי? יש תלמידים שרוצים קורס פסיכומטרי כי חשוב להם יחס אישי או מסגרת למידה... יש תלמידים שרוצים קורס כדי שיהיה מישהו…

  קראו עוד
מתלבטים? דברו איתנו

מה מעניין אותך ללמוד?

x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden