דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם
יונתן פסט - בוגר קורס פסיכומטרייונתן פסט - בוגר קורס פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי בתיכון

האם כדאי לעשות קורס פסיכומטרי בזמן התיכון או אחרי הצבא?

אם תשאל את אלפי התלמידים שעשו את הקורס שלנו בתיכון ובעצם היה להם ציון פסיכומטרי בכיס, עוד לפני הצבא, הם יתנו לך תשובה חד משמעית – פסיכומטרי עושים בתיכון!

למה לעשות קורס פסיכומטרי בתיכון?

כי הם עשו את הקורס עם חברים שלהם, בבית הספר שלהם, הקורס התחיל בתזמון מדויק מבחינת סיום הבגרויות שלהם והכי חשוב – הם היו כבר כל כך בעניינים מבחינת חומרי הבסיס (בכל זאת – למדו מתמטיקה ואנגלית כל השנה לבגרות) שהפסיכומטרי עבורם היה כבר צ'יפס. נשאר להם ללמוד בעיקר את השיטה המנצחת לסמן את התשובות הנכונות בלי להתבלבל.

לא במקרה הציונים שלהם סטטיסטית גבוהים מהממוצע בהרבה (מוזמנים לראות באתר מכתב תודה מעיריית הרצליה על כיתת תיכונים בה 20% מהתלמידים קיבלו ציון גבוה מ-740! זאת ביחס לפחות מאחוז בכלל האוכלוסיה).

אז במה זה תלוי אם כדאי לי לגשת לפסיכומטרי בתיכון או אחרי?

רק בך. כמה אתה רציני ובשל. אם אתה מחליט להתלבש על זה ולעשות את זה פעם אחת כמו שצריך – אנחנו ניתן לך את המעטפת המדויקת עבורך. בדיוק מה שאתה צריך כרגע בשביל להצליח במבחן הפסיכומטרי כבר בתיכון (ואפילו תוכל ללמוד עם חברים).

יונתן, בוגר קורס פסיכומטרי שלנו לתלמידי תיכון מספר על מה שהפיק מהקורס

באיזה תיכונים אנחנו מלמדים?

תיכונים ועיריות שרצו את קורס הפסיכומטרי של האקדמיה, אצלן בבתי ספר בחרו בקורסים של E.Z WAY: עיריית הרצליה, רמת השרון, פתח תקווה רעננה, גדרה, הוד השרון… ותיכונים מובילים ברחבי הארץ בחרו בקורס פסיכומטרי לתיכונים שלנו, היות ומדובר על קורס מקיף שמאפשר לתלמידים רציינים להצטיין בפסיכומטרי כבר בתיכון!

האם יש אפשרות שלא לעבור את הבחינה ועדיין להתקבל למוסדות להשכלה גבוהה?

במבחן פסיכומטרי אין "נכשל" או "עובר". יש סקלה של ציונים. ככל שהציון גבוה יותר – הוא פותח בפניך יותר דלתות.

פסיכומטרי בסמרט פון
רוצה לסיים את התיכון עם ציון פסיכומטרי מנצח בכיס?
שלח פרטים ויועצי הלימודים ישמחו לחזור אלייך

מה מעניין אותך ללמוד?

x
  

לכמה שנים תקף הציון הפסיכומטרי?

מינימום 7 שנים. בפועל אצל רוב האוניברסיטאות הוא תקף ליותר מ-10 שנים ואם תרצו להתקבל לאונ' ת"א, גם ציון משנות ה-90 קביל ולגיטימי. במילים אחרות, אלא אם אתם הולכים להיות רמטכ"ל, הציון הפסיכומטרי שתקבלו בתיכון תקף גם כשתרצו להתחיל אקדמיה.

ומה אם יש לי צופים/פולין/חופשה משפחתית במהלך הקורס?

יש חיים במקביל לקורס. אפשר לעבוד (בחצי משרה אם צריכים), אפשר לבלות וזה גם לא סוף העולם אם תהיו בחופש שבוע (להגיד למדריך מראש והוא יראה לכם איך אפשר להשלים עם שיעורים אינטראקטיביים הייחודיים לנו). כן חשוב שהפסיכומטרי יהיה הדבר המרכזי עבורכם, כי ככל שתתרגלו יותר -> תקבלו ציון גבוה יותר. בספטמבר לא תזכרו כמה פעמים כן/לא הלכתם לשחק כדורגל, אבל תזכרו בגדול את כרטיס הכניסה לאקדמיה ולעולם המבוגרים שהרווחתם.

האם ההתאמות וההקלות שקיבלתי בתיכון תקפות גם לפסיכומטרי?

גם בפסיכומטרי יש הארכת זמן, הקראה באנגלית, מחשבון… אבל זה לא תקף בצורה אוטומטית גם אם היה לכם את ההתאמות האלה בבגרות. יש צורך בתהליך כדי לאשר את ההתאמות. דברו עם יועצי הלימודים שלנו  על סיוע בנושא ההתאמות.

האם יש המלצה למי שמתלבט אם לגשת לקורס פסיכומטרי במהלך התיכון?

1. אם כבר עושים משהו, לעשות אותו כמו שצריך. אם אינך בשל להשקעה המאוד מוחשית שתידרש ממך, אל תיגש לקורס ולמבחן פסיכומטרי בזמן התיכון.
2. אם אתה אכן רציני ומוכן להשקעה הנחוצה, יש לך סיכוי טוב מאוד להצליח. אל תבזבז את הסיכוי הזה. תצטרף לקורס לתלמידי תיכון של E.Z WAY כדי לקבל את כל הכלים בשביל להצליח בבחינה. בהצלחה!

ליצור קשר זה איזי
x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden