דברו איתי
בחנו את עצמכם
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם

לימוד פסיכומטרי באינטרנט

תלמד בדרך שלך ובכל מקום

מי לא מכיר את זה שנרדמים כשלומדים מילים.
מנכ"ל איזי ווי, עו"ד אהוד צלטנר, מסביר איך ללמוד בצורה הרבה יותר מעניינת והרבה יותר יעילה.
איך הופכים את התרגול למשהו מעניין וממכר, במקום למשהו שרק רוצים לדחות.

לימוד פסיכומטרי באינטרנט – למה זה טוב?

לימודי פסיכומטרי און ליין – כי כשמתרגלים יותר, מצליחים יותר

לא כל השאלות שתתקלו בהן במסגרת לימוד פסיכומטרי און ליין או בכיתה, קוסמות כמו בילוי עם החברים, הליכה לים או אפילו סרט טוב. יחד עם זאת, תרגול וכמובן לימוד פסיכומטרי הם חיוניים וכל המרבה הרי זה משובח.

קחו לדוגמא לימוד אוצר מילים. זוהי משימה סיזיפית (מעייפת, מייגעת, קשה ונראית כאילו שהיא חסרת תוחלת ולעולם לא תסתיים). זה שלמדתם את משמעות המילה אבוס, לא יסייע בידיכם להכיר את משמעות המילה הבאה בתור (אבוץ למקרה שהסתקרנתם).
אחד הפתרונות הוא לשלב משחקי למידה אינטראקטיביים…רצוי ממכרים.
בשיטה זו, מתרגלים עוד ועוד ומבלי בכלל להרגיש שזה תרגול. יש לנו תלמידים שצברו למעלה מ- 40,000 נקודות במשחקי אוצר מילים או למעלה מ- 2,000 נקודות במשחק אנלוגיות. היות וכל תשובה נכונה מזכה בסך הכל בנקודה אחת – המשמעות היא שהתלמידים הללו תרגלו עשרות אלפי שאלות אוצר מילים ואלפי שאלות אנלוגיות. סביר להניח שחלקם הגדול היו "נשברים" כבר בעשירית הדרך, אם היה מדובר בתרגול שבלוני מול ספרי לימוד בלבד.

לימוד פסיכומטרי אונליין – לשיפור המיקוד

אחד היתרונות במערכת EZ Learning ללימוד פסיכומטרי אונליין היא שבזמן שאתה לומד באמצעות המערכת של לימודי פסיכומטרי אונליין – המערכת לומדת אותך. כל שגיאה, כל טעות חוזרת נרשמות במערכת. המערכת מאפשרת לך תרגול ממוקד של השגיאות בלבד. אפשר לתרגל את השגיאות כמשחק טריוויה, להוציאן כפלט כרטיסיות מוכנות לגזירה או אפילו לשמור אותן כתשבץ. המערכת נותנת דו"ח המלצות בהמשך לכל סימולציה, לגבי נקודות התורפה שאותרו וכן מגדירה במה עליך להתמקד כדי "להרוויח" את מירב הנקודות לקראת הבחינה הבאה.

האפשרויות הללו של לימוד פסיכומטרי אונליין מאפשרות לימוד פסיכומטרי יעיל בהרבה. הן כלי עזר אדיר ללמידה שלך בקורס פסיכומטרי ומסייעות לך להגיע למבחן עם רמת שליטה גבוהה בהרבה.

לימוד פסיכומטרי באינטרנט – להנחיה טובה יותר מהמדריך

בעזרת לימוד פסיכומטרי באינטרנט המדריך יכול לעקוב אחרי הביצועים, רמת התרגול ואחוזי ההצלחה של כל תלמיד. כך המדריך יודע בצורה מאוד ברורה איזה סיוע דרוש לך, איזה דגשים ואיזה משימות ושיעורי בית אישיים צריך לתת, כדי לקדם אותך הלאה למיקסום הציון.

פסיכומטרי בסמרט פון
הידעת?

אנלוגיות הן המפתח לקבלה לאקדמיה. אנחנו דואגים לכם…

קבלו אפליקציית אנלוגיות במתנה!

לימוד פסיכומטרי עם אפליקציות – להפוך שעה אבודה לשעת למידה

לפעמים לא נמצאים בכיתת לימוד פסיכומטרי וגם לא בבית מול מחשב ועדיין רוצים ללמוד (טוב מאוד – אנחנו מעודדים למידה בכל רגע נתון). אמנם דיברנו כאן על לימוד פסיכומטרי באינטרנט, אך ב- EZ WAY אנו החלוצים בפיתוח אפליקציות פסיכומטרי ויש לנו כאלה כבר למעלה מעשור (עוד למכשירי נוקיה הישנים, לפני שבכלל היו סמארטפונים).

יש לנו אפלקיציות פסיכומטרי לאייפון, לאייפד, למכשירי אנדרויד וגם למכשירים שאינם סמארטפון.

לימוד פסיכומטרי אונליין ובסלולרי לא באים להחליף לימוד פסיכומטרי מסורתי בכיתה או את ספרי הלימוד. הם תוספת חשובה והיתרונות של לימוד פסיכומטרי און ליין ובסלולרי לקראת מבחן פסיכומטרי – שווים הרבה נקודות ביום המבחן.

EZ WAY מובילים בלימוד פסיכומטרי אונליין

אולי יעניין אותך גם…

 • איך להוציא את המקסימום מקורס פסיכומטרי

  השקעתם מכספכם והצטרפתם לקורס פסיכומטרי...בואו נראה איך למקסם את תרומת הקורס ברור שהבחור בסרטון לפניכם לקח את השיטה קצת קשה מדי :-) במאמר הזה נציג…

  קראו עוד
 • מורה פרטי לפסיכומטרי

  כיום, יותר ויותר תלמידים שצריכים ציון פסיכומטרי גבוה לא מסתפקים בלימוד קבוצתי. תלמידים רוצים מורה פרטי לפסיכומטרי שילווה אותם לאורך הקורס ויש גם תלמידים שרוצים…

  קראו עוד
 • שיטה למקד

  איך שומרים על פוקוס בשיעור פסיכומטרי? שיעור פסיכומטרי ממוצע הוא כמעט 5 שעות ובכל שיעור יש מגוון נושאים, תכנים ודגשים, אז איך שומרים על ריכוז?…

  קראו עוד
 • קורס פסיכומטרי למועמדים לרפואה

  למי מתאים קורס פסיכומטרי למועמדים לרפואה? הקורס מיועד לבעלי ציון פסיכומטרי של 680 ומעלה, רק 20 תלמידים יוכלו להתקבל. מדובר במסלול אינטנסיבי לתלמידים שלא רוצים…

  קראו עוד
מתלבטים? דברו איתנו

מה מעניין אותך ללמוד?

x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden