דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם
ניב פקר, בוגר קורס איזי ווי פסיכומטריניב פקר בוגר קורס פסיכומטרי שלנו

עצות ליום המבחן הפסיכומטרי

יום המבחן הפסיכומטרי הגיע

לבחינה להביא שתייה ושוקולד/ פירות מיובשים (עדיף פירות מיובשים למי שאוהב), תעודת זהות, תעודת נבחן, עפרונות, מחק ומחדד.

לחץ

לחץ הוא כמו אש, כאשר שומרים על האש קטנה היא מחממת אותך. אם מאבדים שליטה על האש היא עלולה לכלות אותך. לכם אין מה להילחץ בבחינה. אם הקפדתם להיות בשיעורים, לעשות את שיעורי הבית ולברר עם המדריך את מה שלא הבנתם לבד – אז אתם יותר ממכוסים בפני כל "התקלה" שהם יכולים לחשוב עליה.

עד הדקה ה- 90

תקפידו לפתור כל פרק בחינה עד השנייה האחרונה, זה אומר לחזור ולבדוק את עצמכם במידה ונשאר זמן – יכול להציל אתכם מכמה וכמה טעויות שאולי עשיתם לאורך הדרך.

הסטה

"הקללה" של הבחינה הפסיכומטרית היא הסטה (מצב בו סימנתם את התשובות במקום הלא נכון). תקפידו כל 5 שאלות לוודא שאתם באמת מסמנים את השאלה שפתרתם – אין דבר יותר מתסכל מאשר לתקן סימונים שגויים לאורך הבחינה.

פסיכומטרי בסמרט פון
רוצה להצטרף לנבחרת התלמידים האלופים של E.Z WAY?
שלח פרטים ויועצי הלימודים שלנו יחזרו אלייך

מה מעניין אותך ללמוד?

x

לעולם לא להילחם בשאלה בזמן הבחינה

היחיד שמפסיד הוא אתם. אם נתקעתם בשאלה לסמן כוכבית קטנה מעליה ולחזור אליה בסוף הפרק במידה ונשאר זמן. בכל מקרה לסמן את אחת התשובות באותה שאלה בינתיים (אחרת אולי תשכחו) ותסמנו כוכבית מעליה (אחרת לא תדעו לאיזה שאלה לחזור).

לבוא מוכנים לחום וקור

כשבחוץ חם מקפיאים אתכם במזגנים ולהפך. תבואו עם חולצה ארוכה שניתן להורידה במקרה הצורך.

יום הבחינה אינו המועד המתאים לניסויים חדשים

אל תחליטו להביא לבחינה משקה "רד-בול", אם מעולם לא שתיתם זאת מראש – כאב הבטן שאתם עלולים לקבל כתוצאה מהניסוי החדש לא יתרום להצלחתכם בבחינה. אם אינכם נוהגים לאכול ארוחת בוקר גדולה אין סיבה לסטות ממנהגכם זה.

תגיעו זמן רב מראש למקום הבחינה

רוב הסיכויים הם שמעולם לא הייתם בבניין שבו תיבחנו. הסיכון בלאחר או בלהגיע ברגע האחרון אינו מה שאתם צריכים לפני בחינה כה חשובה.

הכי חשוב – קחו את הבחינה ב-EZ

מבחן פסיכומטרי הוא בסופו של יום רק מבחן, לא ניתוח להצלת חיים. את המאמצים שלכם תרכזו בהכנה למבחן. ביום המבחן עצמו תדעו להירגע וליהנות מכך שתוכלו לצאת ולבלות בערב, מבלי שירוצו לכם יותר נוסחאות בראש (טוב, אז אולי עוד ירוצו קצת, אבל אתם יכולים להתעלם מהן לשם שינוי).

ליצור קשר זה איזי
x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden