דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם
יונתן פסט - בוגר קורס פסיכומטרייונתן פסט - בוגר קורס פסיכומטרי

בגרות באנגלית

לימודי אנגלית בשיטת E.Z WAY

בעינינו, אנגלית היא הנושא שהכי קל ללמד והנושא שהכי כיף ללמוד. הטעות שעושים בהוראת אנגלית בתיכון הוא שבמקום להפוך את השפה האנגלית ליותר חברותית ויותר קלה ללימוד….מפחידים את התלמידים עם אינספור כללים וחוקים ופשוט…מוציאים את החשק ואת ה-FUN מלימוד אנגלית.

בשיטה שלנו, לא מעמיסים עליכם אינספור כללים וחוקים. אנחנו מלמדים אתכם איך לספוג אנגלית מכל מה שסביבכם. לא רק שנלמד אתכם אנגלית בצורה מעולה, נלמד אתכם ללמוד אנגלית מכל סרט, סדרה, פייסבוק…ואפילו עם משחקי למידה ממכרים.

אנחנו מכינים ל-3 עד 5 יחידות בגרות באנגלית ואנחנו מספקים את הפתרון היחידי שלמעשה מותאם גם לתלמידים בעלי הפרעות קשב ו/או לקויי למידה.

מה הדרכים שלנו לעזור לך להצליח בבגרות באנגלית?

 1. מלמדים אנגלית מהבסיס.
  בחלק מבתי הספר לבגרות בונים על ידע מוקדם נרחב. במצב כזה, התלמידים שיותר מתקשים, לא מצליחים לסגור את הפער ונותרים מאחור. יש לנו ניסיון אדיר בהוראת אנגלית אפילו לתלמידים חרדים, שהרקע שלהם באנגלית כמעט ולא קיים. בנינו בעבורם סט כלים מדהים שהוביל את חלקם הגדול לקבלת פטור בלימודי אנגלית ולציוני פסיכומטרי ואנגלית שגבוהים לאין ערוך מהממוצע (לכתבה המפרגנת בעיתון "הארץ").
 2. יחס אישי BIG TIME !
  ליווי אישי = ציון גבוה יותר. אז בכיתה תהיו עד 10 תלמידים! בנוסף, תקבל אימונים אישיים לאורך הקורס. ככה תגיע לבחינה בשיא שלך ובשקט נפשי מלא.
 3. מורים בכירים
  המורים שלנו הם בעלי ניסיון רב בהוראת אנגלית ובהכנה לבגרות באנגלית. הם מלמדים מזה שנים תלמידים לקויי למידה ובעלי הפרעות קשב והם עושים זאת באהבה ובהצלחה גדולה. בחרנו והכשרנו מורים יצירתיים, ממוקדים, אכפתיים. כאלה שיעשו לך חשק לבוא וללמוד.
 4. ארגז הכלים המתקדם ביותר בתחום
  מערכת לימוד אונליין שגם מותאמת ללימוד ותרגול בסלולר/טבלט
  שיעורים אונליין לחיזוק הבסיס באנגלית
  משחקי למידה ממכרים
  לימוד בליווי מצגות ויזואליות (כולל לימוד אנגלית באמצעו קטעים משירים ומסרטים)
  אפליקציית לימוד מילים לאייפון/אנדרויד
 5. סדנאות אסטרטגיות למידה
  נלמד אותך איך לזכור יותר מילים ובקלות רבה יותר, איך לקרוא מהר יותר ולהבין את השורה התחתונה…נשלב מגוון סדנאות אסטרטגיות למידה שיהפכו את הלמידה שלך לבגרות באנגלית ליעילה וממוקדת. ככה תגיע לבגרות מצויינת באנגלית, שלא בהכרח הייתה לך בתיכון.

למה את/ה מחכה? יש מקום רק ל-10 תלמידים בכיתה

פסיכומטרי בסמרט פון
הידעת?

אנלוגיות הן המפתח לקבלה לאקדמיה. אנחנו דואגים לכם…

קבלו אפליקציית אנלוגיות במתנה!

ליצור קשר זה איזי
x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden