דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם

אור קלינמן

שם המדריך
אור קלינמן

מה אני אוהב בלימודיי
אני לומד לתואר משולב במשפטים וחשבונאות באוניברסיטה העברית והאמת, אני אוהב את כל מה שקשור בלימודים. אמממ, חוץ מתקופת הבחינות, והשעות הארוכות בספרייה בחיפוש אחר נושאים לסמינרים, והכיתות הצפופות ולא מאווררות (במיוחד בחורף, ובמיוחד בביה"ס למנהל עסקים), והכמות האינסופית של תרגילים להגשה גם במשפטים וגם בחשבונאות, ומספר השנים הלא סביר שאהיה חייב להשקיע כדי להיות גם עו"ד וגם רו"ח (7), ואת העובדה שהתגובה הטבעית כשאני מספר לאחרים מה אני לומד היא עיקום של האף ומלמול של משפט בסגנון "אתה לא יודע שהשוק מוצף היום….." – ובהקשר הזה, למה אתם חושבים שאני בן 40 ושדברים כאלו מעניינים אותי??
אבל חוץ מזה, אני ממש אבל ממש אוהב את הכל

למה אני אוהב להדריך פסיכומטרי
הדרכת פסיכומטרי, ובמיוחד בחברה כמו איזיווי פסיכומטרי, מאפשרת לי לשלב הדרכה ועבודה עם חבר'ה צעירים כמוני, תוך האפשרות להשפיע על תקופת זמן בחייהם והאתגר שבניסיון להוביל קבוצה של תלמידים להשגת הציון שבזכותו יוכל כל אחד מהם להתקבל ללימודים גבוהים וכך להתחיל את דרכם בחיים הבוגרים.
הייחוד בהדרכת פסיכומטרי ספציפית בחברה כמו איזיווי פסיכומטרי הוא בכך שקבוצת התלמידים היא אינטימית יותר ומאפשרת, יחד עם מתן שיעורים פרטיים במסגרת של אחד על אחד, יצירת קשר אישי עם התלמידים.

הקטע הכי מיוחד שהיה לי בהוראת פסיכומטרי
אחד התלמידים המוצלחים שהיו לי כמדריך פסיכומטרי באיזי ווי התקשר אלי לפני שנה וסיפר לי שהוא חושב לבוא וללמוד משפטים בירושלים, המלצתי לו להגיע לסיור אישי בפקולטה שבמהלכו אפילו נכנסנו יחד לשיעור לדוגמא. לפני כחודש, ואחרי שלא שמעתי ממנו במשך זמן מה, גיליתי שלא רק שהוא החליט ללמוד בפקולטה למשפטים בירושלים אלא שהוא שובץ לקבוצה של סטודנטים חדשים שאני אשמש כמדריך שלהם במהלך שנה א' ללימודיהם. אחלה סגירת מעגל.

בזמני הפנוי אני
לא מאמין בזמן פנוי. ואם אתם רוצים להצליח כמו שצריך במבחן פסיכומטרי, כדאי שגם אתם תעריכו מחדש את עמדתכם בנושא בחודשים קורס ההכנה לפסיכומטרי.

טיפ לתלמיד פסיכומטרי מתחיל
להתחיל הכי מהר שאפשר…….ולאט לאט להגביר את הקצב.
אבל ברצינות, 2 טיפים קצרים:
1. קורס פסיכומטרי זה כמו עבודה ועד כמה שניתן, כך יש להתייחס לקורס. אי-אפשר, או לפחות קשה מאוד, להצליח במבחן כשעוברים את הקורס "על הדרך" או עושים שיעורי בית בשעות הקטנות של הלילה. לכולנו אילוצים שונים ומשונים אך חשוב לזכור שאורך קורס פסיכומטרי של איזיווי הוא בסה"כ כשלושה חודשים ועדיף לפנות את תקופת הזמן הזו, להתרכז בלימודים ולהשיג את הציון הרצוי מאשר להתאכזב (חס וחלילה) ולהיאלץ ללמוד שוב כדי לשפר ציון.
2. אלגברה!!! בסיס אלגברי איתן לא רק משנה את הציון בסוף אלא גם את חווית הקורס כולה. אז כשהמדריך חופר לכם על תרגול אלגברי בספר על קו-הזינוק במהלך השבועות הראשונים לקורס – תקשיבו טוב!
.

הייתם תלמידים שלי? אשמח אם תרשמו עלי חוות דעת

* שדה מילוי חובה

x
ליצור קשר זה איזי
x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden