דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם
גיל קריסה - מדריך

גיל קריסה

|

אזור השרון

מדריך פסיכומטרי

שם המדריך
גיל קריסה

מה אני אוהב בלימודיי

סיימתי תואר ראשון בלימודי משפטים באוניברסיטת תל-אביב ותואר נוסף בפסיכולוגיה. הדבר האהוב עליי ביותר בלימודי המשפטים היה שהם כמובן איפשרו לי ללמד כמה שיותר פסיכומטרי (לימודי משפטים הם לא מאוד תובעניים). לימודי משפטים, מלבד האפשרות להיות עו"ד או משפטן, מהווים בסיס טוב ללימודי המשך בהשכלה גבוהה ומאפשרים לימוד מגוון בשילוב עם תחומי לימודים אחרים. לימודי פסיכולוגיה העשירו אותי רבות לגבי הוראת תלמידים ובייחוד לגבי הוראה ללקויי למידה.

למה אני אוהב להדריך פסיכומטרי
אני פשוט אוהב את החלק שבו התלמידים מתקשרים אחרי המבחן הפסיכומטרי ומספרים לי שהיה להם פרק "בוּל כמו פרק 11 במרתון" או שהכירו את כל האנלוגיות שהיו בבחינה, עוד מהסימולציות. וכמובן, כמה שבועות לאחר הפסיכומטרי, כאשר הם מתקשרים בשמחה לספר את התוצאות.

הקטע הכי הזוי שהיה לי בהדרכת פסיכומטרי
בתקופה שלימדתי כיתות של חרדים ובני ישיבות, מצאתי את עצמי חורש בספרי פרשנות לגמרא, כדי לאתגר את התלמידים עם סיפורים וחידות הקשורות ללימודי פסיכומטרי. מיותר לציין שזה עזר לי לעבור בציונים גבוהים את הקורסים במשפט עברי!

בזמני הפנוי אני
אבא של אביב, דניאל ועופרי – למי יש זמן פנוי?

טיפ לתלמיד פסיכומטרי מתחיל
להציב מטרות מראש! אבל הצבת מטרות נכונה, כלומר: (א) אלו חייבות להיות מטרות שהן מצד אחד משקפות את מה שאתה רוצה לעשות, ומצד שני משקפות את מה שאתה יכול לעשות.
(ב) לכל תכנית צריכה להיות גם תכנית ב'. (ג) זכרו: פסיכומטרי הוא רק האמצעי ולא המטרה! המטרה היא הפקולטה בה אתם רוצים ללמוד.

הייתם תלמידים שלי? אשמח אם תרשמו עלי חוות דעת

* שדה מילוי חובה

x
ליצור קשר זה איזי
x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden