דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם
אהוד צלטנר מייסד איזי ווי

עו"ד אהוד צלטנר

|

אזור המרכז

מנהל החברה

שם המדריך
עו"ד אהוד צלטנר

מה אני אוהב בלימודיי

סיימתי תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל-אביב. תואר שני במנע"ס לאנשי חינוך במכללה למנהל בהצטיינות יתרה ואני כותב דוקטורט בחינוך באוניברסיטת בר אילן. הלימודים מרתקים בעיניי והיופי בלימודים באקדמיה הוא שהם מעשירים את החשיבה ואם מתייחסים אליהם ברצינות, מרוויחים הרבה יותר מאשר תעודה על הקיר.

למה אני אוהב להדריך פסיכומטרי
מאפשר לי לשלב 2 אהבות יחד – פסיכומטרי והוראה. כבר כשלמדתי למבחן – אמרתי לעצמי שאני בהמשך אלמד אחרים למבחן זה. הוראה היא עיסוק מאוד מספק, כי ללמד אחרים ולהעשיר את החיים ואת הידע שלהם זו ברכה. הוראת פסיכומטרי היא ברכה כפולה, כי זה תחום שכה מרתיע אנשים בתחילה ולאט לאט הם מבינים שתרגילי פסיכומטרי הם אוסף של בועות שפשוט צריך למצוא את הסיכה המתאימה שתפוצץ כל שאלה. בהוראת פסיכומטרי יש סיפוק מיוחד כי זה תחום מאוד מדיד ותוך חודשים מתחילת התהליך אני כבר יודע איזה ציוני פסיכומטרי השיגו התלמידים שלי, מה ההתקדמות שהם עברו מנקודת תחילת הקורס ולאילו פקולטאות התקבלו בסוף התהליך.

בזמני הפנוי אני
מתאמן לטריאתלון או מרתון, כותב את הדוקטורט ומבלה עם קרן אשתי וילדיי ליהיא, עמית ונועם.

טיפ לתלמיד פסיכומטרי מתחיל
אני מאמין שהתפתחות אישית מושגת דרך הצבת יעדים ואתגרים ועמידה בהם. תתייחסו למבחן פסיכומטרי כאל אתגר, תציבו לעצמכם ציון פסיכומטרי אליו אתם שואפים ותתחילו לעבוד ולעשות הכל כדי לעמוד ביעד. אל תבהלו אם פה ושם קשה, הפסיכומטרי לא אמור להיות משחק ילדים. מצד שני, התמודדות עם הקושי, גם תעזור לנו להצליח באקדמיה וזה חלק ממה שהמבחן בא לבדוק.

הייתם תלמידים שלי? אשמח אם תרשמו עלי חוות דעת

* שדה מילוי חובה

x
ליצור קשר זה איזי
x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden