דברו איתי
בחנו את עצמכם
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם
עו"ד אהוד צלטנר מייסד ez way

עו"ד אהוד צלטנר

|

מלמד מאז 1998

מנהל החברה

שם המדריך
אהוד צלטנר

מה אני אוהב בלימודיי

סיימתי תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל-אביב. תואר שני במנע"ס לאנשי חינוך במכללה למנהל בהצטיינות יתרה ואני מתעתד להתחיל לימודי דוקטורט בחינוך. הלימודים מרתקים בעיניי (שימו לב שאמרתי הלימודים ולא המרצים, שיכלו לקחת כמה טיפים להדרכה ממורים לפסיכומטרי). היופי בלימודים באקדמיה הוא שהם מעשירים את החשיבה ואם תתייחס אליהם ברצינות, תרוויח הרבה יותר מאשר תואר.

למה אני אוהב להדריך פסיכומטרי
מאפשר לי לשלב 2 אהבות יחד – פסיכומטרי והוראה. כבר כשלמדתי למבחן – אמרתי לעצמי שאני בהמשך אלמד אחרים למבחן זה. הוראה היא עיסוק מאוד מספק, כי ללמד אחרים ולהעשיר את החיים ואת הידע שלהם זו ברכה. הוראת פסיכומטרי היא ברכה כפולה, כי זה תחום שכה מרתיע אנשים בתחילה ולאט לאט הם מבינים שתרגילי פסיכומטרי הם אוסף של בועות שפשוט צריך למצוא את הסיכה המתאימה שתפוצץ כל שאלה. בהוראת פסיכומטרי יש סיפוק מיוחד כי זה תחום מאוד מדיד ותוך חודשים מתחילת התהליך אני כבר יודע איזה ציוני פסיכומטרי השיגו התלמידים שלי, מה ההתקדמות שהם עברו מנקודת תחילת הקורס ולאילו פקולטאות התקבלו בסוף התהליך.

בזמני הפנוי אני
מתאמן לטריאתלון ומבלה עם קרן אשתי וילדיי ליהיא, עמית ונועם.

טיפ לתלמיד פסיכומטרי מתחיל
אני מאמין שהתפתחות אישית מושגת דרך הצבת יעדים ואתגרים ועמידה בהם. תתייחסו למבחן פסיכומטרי כאל אתגר, תציבו לעצמכם ציון פסיכומטרי אליו אתם שואפים ותתחילו לעבוד ולעשות הכל כדי לעמוד ביעד.

הייתם תלמידים שלי? אשמח אם תרשמו עלי חוות דעת

* שדה מילוי חובה

x
מתלבטים? דברו איתנו

מה מעניין אותך ללמוד?

x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden