דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם

פורום פסיכומטרי

למה זה טוב

חיפשתם בכלל פורום פסיכומטרי שלנו ולא מאמר על היתרונות של פורום פסיכומטרי?

לחצו לכניסה – פורום פסיכומטרי E.Z WAY

השעה 01:00 בלילה. הרגע סגרתי את ספר חשיבה כמותית, כי סיימתי לפתור שאלות אחוזים ואופס, גיליתי טעות. טעות קטנה ומעצבנת ואני לא מבין איך הגיעו בספר לתשובה. כבר מאוחר מדי להתקשר למדריך שלי ואני גם לא רוצה שהוא ידע שאני לומד בשעות האלו – הוא הרי המליץ ללמוד בשעות נורמאליות… אז מה עושים?

ואז נזכרתי… יש פורום פסיכומטרי!

פורום פסיכומטרי הוא כלי נהדר לשיתוף ולמידה – אנחנו לומדים מאחרים והם לומדים מאיתנו. כל מה שיש לעשות הוא להירשם. לא חייבים לתת שם מלא, אפשר להמציא כינוי או כל דבר אחר ובשתי לחיצות כפתור, אפשר להתחיל לכתוב בפורום פסיכומטרי.

נכון, בהתחלה קצת חוששים לא יודעים איך להתנסח ולא בטוח מתי יענו לי ואם אפשר בכלל לסמוך על התשובות שיתנו לי שם – אבל מרגע שנכנסים לפורום פסיכומטרי ומתחילים לכתוב, לא לוקח הרבה זמן לפני שמתמכרים לאפשרויות הנהדרות שיש בעולם הפורומים.

פסיכומטרי בסמרט פון
הידעת?

אנלוגיות הן המפתח לקבלה לאקדמיה. אנחנו דואגים לכם…

קבלו אפליקציית אנלוגיות במתנה!

אז למה פורום פסיכומטרי טוב לנו?

אנחנו לא לבד. אז נכון, בכיתה יש איתי עוד אנשים, אבל אנחנו בסך הכול כיתה אחת. בפורום יש הרבה יותר אנשים שנכנסים ויוצאים ממנו בשעות כאלו או אחרות (כן, גם באחת בלילה) ופתאום מגלים, שאנחנו באמת לא לבד. יש הרבה מאוד נבחנים שניגשים לכל מועד. יותר מכך, יש כאלו שנשארים גם אחרי המועד שלהם ומסייעים למי שבא אחריהם (כי התמכרנו לכך).

מדריכים מסתובבים ברחבי פורום פסיכומטרי. כן, גם מדריכים כותבים שם, כי אנחנו רוצים לעזור לתלמידים שלנו להצליח, לכן חשוב לנו להיות זמינים גם בפלטפורמה הזו ולעזור לכל התלמידים שלנו להצליח ולהגיע לציון פסיכומטרי שהוא היעד שלהם.

פורום פסיכומטרי הוא מקום ללימודים. אז נכון, זו פלטפורמה חברתית, אבל אחת שמדברת על פסיכומטרי. לכן, לא משנה כמה שיחות פרטיות יתנהלו בפורום, תמיד יהיו שאלות חדשות – בין אם אחד המדריכים שמסתובבים שם העלה את השאלה או אחד המשתתפים האחרים העלה את השאלה. השאלות הללו עוזרות לנו משתי סיבות – הראשונה היא שיכול להיות שמדובר בשאלה טובה, כזו שלא חשבנו לשאול, דבר שני לא פחות חשוב, אם ננסה לענות על השאלות אנחנו נלמד מכך. גם הרווחנו כי פתרנו שאלה וגם עזרנו למישהו אחר.

אפשר לקבל כמה תשובות לשאלה אחת. נכון שבכיתה למדנו שיש דרך אחת טובה לפתור את השאלה, אבל לא תמיד הסבר אחד בצורה אחת מספיק לנו כדי להבין את השאלה. לכן הסברים שונים – גם כאלו שמדברים על אותה שיטה, יכולים לעזור לנו להבין את התשובה.

זוכרים את החבר'ה בפורום ממקודם? בחבר'ה אפשר להשתמש כדי ללמוד, אפשר ליצור קבוצות למידה, לחלוק אסוציאציות למילים באוצר המילים, לקבוע משחקי ראש בראש, להתחרות על ניקוד במשחק האנלוגיות או לשנן ביחד את כרטיסיות הגיאומטריה. היתרון בפורום פסיכומטרי הוא שלא צריך לנסוע לבית של מישהו אחר, השותפים שלנו ללמידה יכולים להיות מקרית שמונה בזמן שאנחנו בכלל דוגרים לקראת מבחן פסיכומטרי בבאר שבע.

בשיעור פסיכומטרי אנחנו עסוקים בללמוד את החומר החשוב לבחינה. באימונים הפרטיים אנחנו יושבים ובונים לו"ז למידה וגם מחזקים את נקודות התורפה ואסטרטגיות בחינה. למרות שיש לנו המון שאלות בוערות בכל מה שנוגע לפסיכומטרי – הרבה פעמים אנחנו שוכחים לשאול אותן, כי אנחנו מעדיפים להתמקד בבעיות ממוצעים או בהסקה מדעית. לכן, אם שכחנו לשאול בשיעור או באימון הפרטי נוכל גם לשאול בפורום פסיכומטרי – מתי מקבלים שיבוץ לבחינה? כמה פרקים יש בפסיכומטרי? מה ההבדל בין כסאות סטודנט לשולחנות רגילים? כל השאלות האלו ואחרות הן שאלות שמקבלות מענה בפורום פסיכומטרי לפחות פעמיים בחודש.

אנשים נמצאים בפורום פסיכומטרי בכל שעה, גם אם המדריך שלנו הלך בערב לראות סרט (שערורייה – מה פתאום יש לו חיים מחוץ לעבודה), יש אחרים – גם תלמידים וגם מדריכים, שהשעות הכי טובות שלהם הן שעות הלילה, בשעות הללו הם ערניים ומסתובבים ומחפשים רק מה לעשות, לכן הסיכוי שהשאלה שלנו תקבל מענה בשעות לא שגרתיות – הוא יותר גדול.

אבל אני לא מבין גדול במחשבים, איך אני אסתדר בפורום פסיכומטרי?

אחד היתרונות של פורום פסיכומטרי על פני תוכנות מסובכות ורשתות חברתיות הוא הפשטות של הפורום. נרשמים וזהו. אחרי הרשמה קצרה בה נדרש למלא פרטים כמו אי מייל ולקבוע שם משתמש וסיסמא כרצוננו, נוכל להתחיל לכתוב הודעות ולהגיב. לא צריך להיות מומחים במחשבים ולבצע פעולות מסובכות.

ולמה לא להיעזר בפורום פסיכומטרי?

אין באמת סיבה שלא, לפורום פסיכומטרי יש הרבה מאוד יתרונות, הוא עוזר לנו ללמוד לפסיכומטרי, לתמוך באחרים שעוברים את התהליך וגם לקבל חיזוקים לתהליך הלמידה שלנו. הוא לא דורש מאיתנו זמן רב או ידע מיוחד במחשבים. כך שבשורה התחתונה – אין סיבה למה לא לכתוב בו.

אז יאללה, קדימה לפורום פסיכומטרי, מחכים לכם!

אולי יעניין אותך גם…

 • שבע דרכים לעבור את ה-700

  במבחן פסיכומטרי יש לנו רק 60 שניות לשאלה. לכן אנו נלמד אתכם לחשוב באופן פסיכומטרי ולזהות מתי ניתן להשתמש בדרכי קיצור לפתרון תרגילים ולהרוויח ניקוד…

  קראו עוד
 • הדרך הראשונה לעבור את ה-700

  רוצים לטעום חשיבה פסיכומטרית... נסו את התרגיל שלפניכם ואז תצפו בסרטון של הדרך הראשונה לעבור את ה-700 בפסיכומטרי. גם אם התרגיל נראה מפחיד בהתחלה, כבר…

  קראו עוד
 • הדרך השישית לעבור את ה-700

  כולם יודעים שציון גבוה בפסיכומטרי משיגים על ידי תרגול ועוד תרגול ועוד תרגול... אבל חוץ מהמון תרגול, צריך גם תרגול מאוד מגוון, צפו בשיעור ותבינו…

  קראו עוד
 • שיעור פסיכומטרי לדוגמה

  צפו בשיעור פסיכומטרי לדוגמה של E.Z WAY תראו כיצד המדריכים מלמדים בקורס פסיכומטרי אצלנו. חלק מהשיטה שלנו היא להכניס אתכם לתוך חווית הלמידה. שימו לב…

  קראו עוד
מתלבטים? דברו איתנו

מה מעניין אותך ללמוד?

x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden