דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם
יונתן פסט - בוגר קורס פסיכומטרייונתן פסט - בוגר קורס פסיכומטרי

פורום פסיכומטרי - למה זה טוב

חיפשתם בכלל פורום פסיכומטרי שלנו ולא מאמר על היתרונות של פורום פסיכומטרי?

לחצו לכניסה – פורום פסיכומטרי E.Z WAY

השעה 01:00 בלילה. הרגע סגרתי את ספר חשיבה כמותית, כי סיימתי לפתור שאלות אחוזים ואופס, גיליתי טעות. טעות קטנה ומעצבנת ואני לא מבין איך הגיעו בספר לתשובה. כבר מאוחר מדי להתקשר למדריך שלי ואני גם לא רוצה שהוא ידע שאני לומד בשעות האלו – הוא הרי המליץ ללמוד בשעות נורמאליות… אז מה עושים?

ואז נזכרתי… יש פורום פסיכומטרי!

פורום פסיכומטרי הוא כלי נהדר לשיתוף ולמידה – אנחנו לומדים מאחרים והם לומדים מאיתנו. כל מה שיש לעשות הוא להירשם. לא חייבים לתת שם מלא, אפשר להמציא כינוי או כל דבר אחר ובשתי לחיצות כפתור, אפשר להתחיל לכתוב בפורום פסיכומטרי.

נכון, בהתחלה קצת חוששים לא יודעים איך להתנסח ולא בטוח מתי יענו לי ואם אפשר בכלל לסמוך על התשובות שיתנו לי שם – אבל מרגע שנכנסים לפורום פסיכומטרי ומתחילים לכתוב, לא לוקח הרבה זמן לפני שמתמכרים לאפשרויות הנהדרות שיש בעולם הפורומים.

הפורום שלנו, יותר מתקדם מהרגיל. למה? כי ברגע שתתחילו להקליד את השאלה שלכם, מנוע מורפולוגי חכם יציג לכם כל שאלה דומה שכבר נשאלה. סיכוי טוב שתקבלו תשובה, עוד לפני שתסיימו להקליד את השאלה 🙂

פסיכומטרי בסמרט פון
חשוב לך לקבל המון עזרה מקצועית? בשביל זה אנחנו פה 🙂
שלח פרטים ויועץ לימודים יסביר לך איך עושים את זה ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

x

אז למה פורום פסיכומטרי טוב לנו?

אנחנו לא לבד. אז נכון, בכיתה יש איתי עוד אנשים, אבל אנחנו בסך הכול כיתה אחת. בפורום יש הרבה יותר אנשים שנכנסים ויוצאים ממנו בשעות כאלו או אחרות (כן, גם באחת בלילה) ופתאום מגלים, שאנחנו באמת לא לבד. יש הרבה מאוד נבחנים שניגשים לכל מועד. יותר מכך, יש כאלו שנשארים גם אחרי המועד שלהם ומסייעים למי שבא אחריהם (כי התמכרנו לכך).

מדריכים מסתובבים ברחבי פורום פסיכומטרי. כן, גם מדריכים כותבים שם, כי אנחנו רוצים לעזור לתלמידים שלנו להצליח, לכן חשוב לנו להיות זמינים גם בפלטפורמה הזו ולעזור לכל התלמידים שלנו להצליח ולהגיע לציון פסיכומטרי שהוא היעד שלהם.

פורום פסיכומטרי הוא מקום ללימודים. אז נכון, זו פלטפורמה חברתית, אבל אחת שמדברת על פסיכומטרי. לכן, לא משנה כמה שיחות פרטיות יתנהלו בפורום, תמיד יהיו שאלות חדשות – בין אם אחד המדריכים שמסתובבים שם העלה את השאלה או אחד המשתתפים האחרים העלה את השאלה. השאלות הללו עוזרות לנו משתי סיבות – הראשונה היא שיכול להיות שמדובר בשאלה טובה, כזו שלא חשבנו לשאול, דבר שני לא פחות חשוב, אם ננסה לענות על השאלות אנחנו נלמד מכך. גם הרווחנו כי פתרנו שאלה וגם עזרנו למישהו אחר.

אפשר לקבל כמה תשובות לשאלה אחת. נכון שבכיתה למדנו שיש דרך אחת טובה לפתור את השאלה, אבל לא תמיד הסבר אחד בצורה אחת מספיק לנו כדי להבין את השאלה. לכן הסברים שונים – גם כאלו שמדברים על אותה שיטה, יכולים לעזור לנו להבין את התשובה.

זוכרים את החבר'ה בפורום ממקודם? בחבר'ה אפשר להשתמש כדי ללמוד, אפשר ליצור קבוצות למידה, לחלוק אסוציאציות למילים באוצר המילים, לקבוע משחקי ראש בראש, להתחרות על ניקוד במשחק האנלוגיות או לשנן ביחד את כרטיסיות הגיאומטריה. היתרון בפורום פסיכומטרי הוא שלא צריך לנסוע לבית של מישהו אחר, השותפים שלנו ללמידה יכולים להיות מקרית שמונה בזמן שאנחנו בכלל דוגרים לקראת מבחן פסיכומטרי בבאר שבע.

בשיעור פסיכומטרי אנחנו עסוקים בללמוד את החומר החשוב לבחינה. באימונים הפרטיים אנחנו יושבים ובונים לו"ז למידה וגם מחזקים את נקודות התורפה ואסטרטגיות בחינה. למרות שיש לנו המון שאלות בוערות בכל מה שנוגע לפסיכומטרי – הרבה פעמים אנחנו שוכחים לשאול אותן, כי אנחנו מעדיפים להתמקד בבעיות ממוצעים או בהסקה מדעית. לכן, אם שכחנו לשאול בשיעור או באימון הפרטי נוכל גם לשאול בפורום פסיכומטרי – מתי מקבלים שיבוץ לבחינה? כמה פרקים יש בפסיכומטרי? מה ההבדל בין כסאות סטודנט לשולחנות רגילים? כל השאלות האלו ואחרות הן שאלות שמקבלות מענה בפורום פסיכומטרי לפחות פעמיים בחודש.

אנשים נמצאים בפורום פסיכומטרי בכל שעה, גם אם המדריך שלנו הלך בערב לראות סרט (שערורייה – מה פתאום יש לו חיים מחוץ לעבודה), יש אחרים – גם תלמידים וגם מדריכים, שהשעות הכי טובות שלהם הן שעות הלילה, בשעות הללו הם ערניים ומסתובבים ומחפשים רק מה לעשות, לכן הסיכוי שהשאלה שלנו תקבל מענה בשעות לא שגרתיות – הוא יותר גדול.

יש לכם עוד כלים לתמיכה בתלמידים בנוסף לפורום פסיכומטרי?

ועוד איך :-). אתם מקבלים את הסלולרי של המדריך, יש לכם EZ VIDEO –  מנוע חיפוש מתקדם עם פתרונות בוידאו ליותר מ-4,000 שאלות! ובנוסף לזה ולפורום פסיכומטרי, יש גם תקופה בקורס שבה תוכלו להיעזר ב-EZ CHAT לכל שאלה ולקבל הסברים בווטסאפ מצוות תמיכה ייעודי כל אחה"צ…

פסיכומטרי בסמרט פון
הידעת?

אנלוגיות הן המפתח לקבלה לאקדמיה. אנחנו דואגים לכם…

קבלו אפליקציית אנלוגיות במתנה!

ולמה לא להיעזר בפורום פסיכומטרי?

אין באמת סיבה שלא, לפורום פסיכומטרי יש הרבה מאוד יתרונות, הוא עוזר לנו ללמוד לפסיכומטרי, לתמוך באחרים שעוברים את התהליך וגם לקבל חיזוקים לתהליך הלמידה שלנו. הוא לא דורש מאיתנו זמן רב או ידע מיוחד במחשבים. כך שבשורה התחתונה – אין סיבה למה לא לכתוב בו.

אז יאללה, קדימה לפורום פסיכומטרי, מחכים לכם!

ליצור קשר זה איזי
x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden