דברו איתי
בחנו את עצמכם
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם

לימוד מילים לפסיכומטרי

מדוע יש קפאון בהתחלה ואיך מתגברים עליו.

הגישה הנכונה ללימוד מילים לפסיכומטרי:

בקורסי EZ Way לומדים מילים לפסיכומטרי באמצעות קטעים משירים, קטעים מסרטים, עם MP3, עם הפלאפון, עם משחקים אינטראקטיביים, תשבצים, משחקים בפייסבוק וגם עם חברים.
אהוד מסביר למה בלימוד אוצר מילים ההתחלה היא הכי קשה. מדוע יש קפאון בהתחלה ואיך מתגברים עליו.

למה לימוד מילים לפסיכומטרי צריך לעשות באהבה ובצורה חווייתית ואיך בפועל עושים זאת. לחצו על משחקי ואתגרי המילים שיש לכם בהמשך עמוד כדי לטעום על קצה המזלג…איך לומדים מילים בכיף וביעילות. לימוד מילים לפסיכומטרי זו אחת המשימות הסיזיפיות (והנה עוד מילה פסיכומטרית) ביותר. בלימוד אוצר מילים לפסיכומטרי, כל מילה היא סיפור אחר ולאורך הקורס יש למעלה מ- 6,000 ביטויים שיש ללמוד בעברית ובאנגלית.

לא להיבהל – יש לנו בשבילך בשורות חיוביות. לימוד מילים לפסיכומטרי גם יכול להיות חוויה חיובית. מחלקת המחקר ופיתוח ב-EZ Way פיתחו בעבורך מגוון כלים ואפשרויות ללמוד מילים לפסיכומטרי באופן חווייתי ויעיל מאין כמוהו. לפניך מס' דוגמאות.

 • תותח אוצר מילים
  משחק יריות שבו עליך להפגיז את הפירוש המתאים לפני שהטנק יחלוף על פניך.
  ככל שמתקדמים הטנקים והרקעים מתחלפים והקושי מטפס. זו הרגשה של משחק, במקביל לכך שלומדים מילים לפסיכומטרי. בתום המשחק ניתן להדפיס את השגיאות. כניסה לתותח אוצר מילים!
 • משחק תפקידים
  זהו משחק מילים לפסיכומטרי שבו הבקיאות באוצר מילים תקבע אם מתקדמים בתפקידים בחיים או שמסיימים כבטלן בבגדים מחוררים. בתום המשחק ניתן להדפיס את המילים לפסיכומטרי בהן שגיתן, כדי שתזכרו אותן להבא ולא תצאו ממבחן פסיכומטרי כמו בטלנים.
 • מחולל תשבצים
  מבחן אמריקאי לעיתים נסמן את התשובה הנכונה תודות לכישורי אלימינציה ושיטות עבודה. אם באמת רוצים לוודא שליטה באוצר מילים פסיכומטרי, לרשותך מחולל התשבצים פסיכומטרי. בהמשך לתשבץ יופיע גם הפתרון המלא, כדי שניתן לבדוק את הפתרון
 • טטרי פסיכומטרי
  למה להירדם מול ספר מילונים כשאפשר ללמוד מילים לפסיכומטרי בצורה חווייתית?
  למדו אוצר מילים עם טטרי פסיכומטרי (בקרוב גם האפליקציה לאנדרויד ואייפון)

אולי יעניין אותך גם…

מתלבטים? דברו איתנו

מה מעניין אותך ללמוד?

x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden