דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם
 • חיים גליק- ההמלצה המלאה

  תלמיד הקורס במכללה החרדית בירושלים

  ההצלחה היא שילוב של מספר גורמים: הגורם הראשון: בורא העולם אשר חנן אותי בכשרונות הנחוצים,
  והעניק לי קור רוח גם ברגעים הלחוצים.
  תודה לך ה".הגורם השני: המדריך המדהים רן בר יושפט, אשר לימד כל כך הרבה חומר ולמרות זאת ניסח בזהירות כל משפט. אשר הדגים באופן אישי שניתן להכניס יותר משישים דקות בשעה אחת. דירבן אותנו להאריך בשיעורי בית עד אחרי אחת,
  אפילו ספר שלם בבת אחת. הוא לימד אותנו איך להפיק את המירב מהספרים המיוחדים של EZ way, לכל תלמיד ותלמיד in his way.
  תודה לכם EZ way ותודה לך רן. הגורם השלישי: ההשקעה העצמית. עבדתי "25 שעות ביממה" על שיעורי הבית, ספר תרגילים אחד באוטו אחד בעבודה ואחר בבית. כתבתי קרוב ל 1000 מילים באנגלית על גבי כרטיסיות שהיו צמודות אלי בכל מקום, והן נשלפו שוב ושוב אפילו בהמתנה בת דקה ברמזור אדום. לכל מי שעומד בתחילת הדרך וקורא את השורות הללו
  "אם בחרתם ב- EZ way עם המדריכים המעולים והספרים היסודיים שלהם, ואתם מוכנים לקרוע את עצמכם בשיעורי בית. נשאר לכם רק להתפלל לסיעתא דשמיא ולצחוק כל הדרך אל הציון המיוחל. אתם בדרך הנכונה!" תודה גם לעמותת עתידים ולעומדים בראשה מר אלי רגב ומר יצחק חזן, למכללה החרדית ולעומדת בראשה הרבנית בר שלום, על שהבאתם אותי עד הלום.

 • יהודית כצמן

  תלמידת קורס פסיכומטרי לנשים בבני ברק

  נטע היקרה שלום! אני כותבת קצת באיחור, לא הייתה לי גישה למחשב עד עכשיו…
  רציתי להודות לך מאוד על עבודתך המצויינת, ברוך ה" עברתי את המבחן בהצלחה (627) ועוד מעט אני מתחילה ללמוד אי""ה.
  היית מורה מצויינת, סבלנית, ברורה ומעניינת במיוחד, המלצותיך עזרו לי מאוד ונהנתי מאוד ללמוד איתך וממך!
  הרבה הצלחה בהמשך דרכך כמורה, פסיכולוגית וכל מה שתרצי!בתודה עננננננקית, יהודית כצמן.

 • תמר סלאם

  תלמידת קורס פסיכומטרי לנשים במכללה החרדית י-ם

  רצתי להודות לכם במיוחד לתמר המדריכה המדהימה אין עלייך תמיד היית פה כדי לענות על כל שאלה ,לעודד
  אין עלייך ! אני בטוחה שהציון ישקף את ההשקעה ואת החומר שלימדת כ"כ טוב ..בקיצור אין לי מילים! זו באמת הייתה חויה, אפילו את הלימוד הפכת לכיף! (לא יודעת איך עשית את זה!) נשמור על קשר ….תודה
  תמר

 • יונה שיבר

  תלמיד הקורס במכללה החרדית בירושלים

  ברצוני להודות לכם על הקורס שעברתי אצלכם, בזכותכם למדתי הרבה דברים חדשים ושיטות מוצלחות לפתור בעיות רבות לא רק לבחינת הפסיכומטרי אלא אף לחיים.
  הודות לקורס שיפרתי את ציוני  ב150 נק' וקיבלתי כלים רבים להמשך לימודי.
  בנוסף, ברצוני לציין שהמדריך שהיה לי – מתן גואטה – היה ממש נחמד ומסר הרבה מכוחותיו להצלחת כל התלמידים והקדיש מזמנו אף מחוץ למסגרת הקורס. תמיד היה זמין, גם בשעות המאוחרות…  תמיד כשהיה קושי או בעיה היה למי לפנות, היה יחס מדהים בכל מה שקשור לקורס אם זה  השלמת החומר למי שהחסיר או תגבור למי שהיה צריך ועוד…
  אני ממליץ בחום לכל מי שמעוניין לשפר את ביצועיו בלימודים ובפרט לעבור את הפסיכומטרי לגשת אל איזי וואי בלבד!
  היה נפלא! בהצלחה לכולם!

 • פסיכומטרי בסמרט פון
  הידעת?

  אנלוגיות הן המפתח לקבלה לאקדמיה. אנחנו דואגים לכם…

  קבלו אפליקציית אנלוגיות במתנה!

 • דבורה גרונברג

  תלמידת קורס פסיכומטרי לנשים בבני ברק

  שלום לכולם,
  עוד יומיים אני ניגשת לפסיכומטרי! הצילו!!!! סתם, אני לא בלחץ, רק קצת. מי שרוצה לדעת את הסוד לרוגע, אז ככה :
  1. בעז"ה נצליח וכל ההשקעה תישא פירות. אמונה בריבונו של עולם.
  2. היתה לי מדריכה פצצה, נטע אלדר. נטע בחיים לא מוותרת, עד שהיא לא בטוחה ב1000 אחוז שכל הבנות בקורס ללא יוצא מן הכלל הבינו את השאלה ואת העוקץ שטמון בה היא לא תעבור לשאלה הבאה. גם כשבנות שואלות שאלות חופרות ונודניקיות היא לא מתייאשת וממשיכה להסביר עד שזה בטוח מובן. נטע גם עונה תשובות מפורטות לבנות שכותבות באתר הודעות, ואני טרטרתי אותה כמה שרק יכולתי
  היה לי גם אימון אישי עם עלמה, שמאוד עזרה לי להתמקד על הנקודות החלשות שלי. לשתיהן מגיעה תודה ענקית. אני אתגעגע אליכן מאוד אפילו שאני מקווה שלא נצטרך להפגש שוב (במסגרת הקורס, כמובן)

  חוץ מזה, לכל מי שבתחילת הדרך, קחו טיפ קטן מאחת שכבר עברה את זה : EZWAY היא חברת הפסיכומטרי הכי טובה בארץ ויש בה מדריכים מצוינים. תרשמו לקורס, והכי הכי הכי חשוב תשקיעו את המקסימום לאורך כל הקורס. תקפידו לעשות ש"ב משיעור לשיעור ולא לצבור פערים. אל תוותרו לעצמכם ותתעקשו להבין כל שאלה. אל תתבישו לשאול שאלות במהלך הקורס, המדריכים רוצים להסביר לכם, אבל אם לא תגידו הם לא יכולים לנחש שלא הבנתם (למרות שנטע כן עושה את זה אבל בשביל מה לסבך את הענינים?) תודיעו לכל החברים/החברות, הקרובי משפחה וכו" שאין מה לדבר אתכם בזמן הקרוב עד לפסיכומטרי. אני עשיתי את רוב הקורס החודשים יולי אוגוסט, ככה שלא היו לי לימודים אחרים ויכולתי להשקיע את כל כולי בפסיכומטרי. ככה, כשמגיעים לסוף הקורס, רגועים, כי יודעים שעשינו את המקסימום : נרשמנו לחברה מעולה, למדנו עם המדריכים הכי טובים שנתנו לנו את היחס הכי אישי שיכול להיות, והוצאנו מעצמנו את המקסימום.

  מאחלת לכם (ולעצמי) בהצלחה רבה בלימודים לפסיכומטרי ובכלל.

 • רות וינטרוב

  תלמידת קורס פסיכומטרי נפרד לנשים בירושלים

  טל היא מדריכה מדהימה!
  כלנו הסכמנו שהקורס הפך לנו לחויה בלתי נשכחת שנזכור אותה תמיד לטובה בגעגועים!
  השיעורים היו כיפים ומענינים, וטל היתה זמינה בשבילנו ממש 24 שעות בכל דרך, בטלפון במייל ובעזרה פנים אל פנים, בכיף ובחיוך תמיד!
  תודה רבה!

 • יעל איבגי

  תלמידת קורס פסיכומטרי לנשים בלבד בבית שולמית

  הייתה לי אחלה מדריכה!!! מסבירה מעולה!הכינה לי תוכנית באופן פרטי של מה שאני צריכה לתת דגש בתירגולים!! דבר שמאוד עזר לי להעלות את הציון! ההכנה שלי הייתה מאוד טובה וכמה שאלות הופיעו כמעט באותו נוסח שבו תירגלנו!!! תודה!(:

 • דינה סנדר

  בוגרת קורס פסיכומטרי לנשים בלבד

  רוצה להודות לפולינה המדהימה, לא יכולתי לאחל לעצמי מדריכה טובה יותר:)
  פולינה נותנת את כולה לתלמידות, זמינה תמיד לענות על שאלות, יש לה סבלנות לחזור שוב ושוב על אותו תרגיל עד שכל אחת תבין, עושה את המקסימום על מנת שכל תלמידה תוציא מעצמה את המירב ותגיע לציון הגבוה ביותר אליו היא יכולה להגיע.
  הרגשתי לכל אורך הקורס את האכפתיות שלה שאגיע למקסימום שלי ואמצה את היכולות שלי.
  בזכותה השקעתי, למרות העצלות המובנית שלי, בחלק של החיבור, חלק שחשבתי לוותר עליו.
  היא לימדה אותי לא לוותר! פולינה, אין לי מילים! אוהבת אותך ומודה עד אין סוף:)

 • חן אלבעלי

  תלמידת קורס פסיכומטרי לנשים במכללת מבח"ר

  נטע היא מדריכה מעולה שנותנת את הנשמה בכדי שנצליח וצורת הלימוד שלה מעולה וברורה. נטע לא תעבור לנושא אחר עד שכל הבנות הבינו היטב את החומר. שמחתי מאד ללמוד אצלה!

 • חיים רוחמקין

  תלמיד קורס מימ"ד במכון לב – ירושלים

  לחברת איזי וואי. רצינו להביע את הערכתנו למדריך הענק רן שהשקיע בנו והכין אותנו למימ"ד, השקעה שהייתה בהחלט משתלמת, המבחן היה כמעט אחד לאחד החומר הנלמד. שיטות הלימוד של איזי וואי היו מעולות כמו"כ העברת החומר הנלמד בצורה מעוררת התפעלות.
  רצינו להודות לרן באופן אישי ולחברת איזי וואי שמחזיקה אוצר כזה אצלה.

 • מיכל פוקס

  תלמידת קורס פסיכומטרי לנשים בלבד

  רציתי להודות לכל המערכת הנפלאה- אתם עושים עבודה מעולה!! הספרים,האתר,הסימולציות וכ"ו הכל ניתן לנו בצורה מושלמת. בעיקר אני רוצה לשבח ולהודות על המדריכה הנפלאה שנתתם לנו-פולינה. ההשקעה ,המסירות ,האכפתיות ,הרצון שכולן תצלחנה ותגענה לציונים גבוהים, הנחמדות ,העברת השיעורים בצורה חויתית – כל אלה הן רק חלק מהתכונות המדהימות של פולינה המדהימה!!! תודה ששלחתם לנו אותה!!!
  נהניתי ממנה באופן אישי ואני וכל הקבוצה מעריכות אותה מאוד!!! ישר כוח על הכל! מיכל פוקס

 • אוראל

  תלמידת קורס פסיכומטרי במכללה החרדית ירושלים

  מכתב המלצה כמו כל מכתב המלצה מטרתו-להמליץ.ולכן:
  באמת באמת באמת באמת,רוצים קורס טוב.עם מס' סימולציות שלא מבייש אף אחד?עם מורים מעולים(פולינה אהמהא.!!!.)
  אז באמת לכו ל ez way כי תכלס,נהנתי..מהספרים הטובים .התשובות היפות המסבירות באופן חד וחלק..מהידיעה שגם אם יש לך בעיה,יש לאן לפנות..!
  תודה רבה על ההשקעה,בעז"ה נישא פירות טובים והרבה בזכותכם. ותזכרו:פולינה יש רק אחת!

 • דסי ל.

  תלמידת קורס פסיכומטרי לנשים במכללה החרדית

  היי חמדה תודה רבה רבה על הכל!!!
  באמת שתדעי אני כל כך מעריכה אותך ומדה לך אין לך מושג עד כמה!! יש לי כ"כ הרבה על מה להודות לך. על השקעתך הרבה בכל אחת ואחת. על הדאגה הכנה שלך לשלום הבנות. על רצונך האמיתי והפנימי שנעבור ונצליח. על רגישותך לצרכי הבנות. על כך שתמיד דאגת שלכל מי שיש לה שאלה שתקבל תשובה. על כךשהצלחת למרות הקושי הרב שגרמנו לך, להשליט שקט שכ"כ חשוב בכיתה. והכי חשוב על כך שנתת לי הרגשה שאני יכולה ומסוגלת בתנאים הללו ובלחץ המטורף שהיה לי. תודה רבה רבה. דסי

 • מור סימן טוב

  תלמידת קורס פסיכומטרי לנשים בלבד במכללה החרדית בירושלים

  אחד הפרמטרים החשובים ביותר במהלך הקורס-זה המדריך.הגעתי עם המון חששות ואריאלה דאגה להפיג אותם במהירות. הקורס היה מקצועי, ענייני. אריאלה היתה זמינה כשהיו שאלות, כך שכשהגיע הקורס לא האמנו שכבר עברו חודשיים..
  בקיצור-אני ממליצה בחום!
  ושוב תודה רבה לאריאלה פרידמן המקסימה.

 • אבישג

  תלמידת קורס פסיכומטרי לנשים בלבד בירושלים

  לפולינה המדריכה הכי מדהימה!!
  מפליגה היא בסער הגלים יורדת ועולה טלטולים טלטולים, אך איתנה היא, יציבה בכל רוח. נראה שאין חפצה היא לנוח… המפליגה הספינה ללא יד מכוונת?? היכולה היא להצליח ללא צופן ומצפן?? הרי כל הגעתה לחוף מבטחים תלויה בקברניט, בצופה ובספנים שהרי בים אין שבילים ונתיבים, והטלטלות הן כה רבות . הדרך אינה מסומנת וברורה, וכיוונה כרוך ביגיעה רבה. ואם הקברניט, הצופה והספנים, ערניים ורגישים לרחש הגלים, אזי יצליחו הגיע הספינה לחוף מבטחים… פולינה, אם לא קברניט כמותך לא היינו מצליחות להגיע לחוף מבטחים שכזה… "תודה" זו מילה קטנה, אך בתוכה היא מקפלת את כל מה שליבינו צר מלהכיל…..

 • לאלי ינקוביץ

  תלמידת קורס פסיכומטרי נפרד לנשים במכללה החרדית בירושלים

  גמרתי בשעה טובה את המבחנים…
  "עד שלא עושים פסיכומטרי, ודוגרים עליו נשארים די פתיים. רק לאחריו מגלים מה הם החיים האמיתיים לכל שיחה הכי פשוטה בשבע אוזניים מקשיבים לכל מילה מוצאים נוסחה בכל משפט שקרים במשך היום מספר הבנין הופך לממוצע וכשסביבך מדברים עברית רץ בראשך תרגום מהירות זמן דרך מחושבים כל נסיעה ובלילה לא ישנים כי חולמים על ציון עגום בחשדנות בודקים אנשים ועושים להם חשבונות כי יותר לא מאמינים אלא רק אם יש עובדות (או שפסלנו תשובות אחרות….)
  תודה רבה רבה!!!!!!

 • שרי מרגה

  תלמידת קורס פסיכומטרי לנשים בלבד בלניאדו

  שרית היתה מדריכה מדהימה!!!!
  היא לימדה את החומר בבהירות ואם היה משהו לא מובן היא לא התעצלה לחזור שוב ושוב ושוב עד שהייתה בטוחה שכולם הבינו.
  היה לה זמןלכולם בכל זמן!!!! יכולנו להתקשר בכל שעה (אפילו ב11 בלילה!!!!!)ותמיד היא היתה זמינה. ממליצה עליה מכל הלב!!!!
  ואם בחרתם ללמוד דרך EZ בקשו ששרית תלמד אותכם כדי שזה יהיה מושלם!!!!!!!!
  המונים של הצלחה לכוווולם!!!!

 • אפרת דרשן

  תלמידת קורס פסיכומטרי לנשים בלבד במכללה החרדית

  תודה לכם צוות איזי ווי על ההשקעה בנו התלמידים
  ותודה הכי ענקית בעולם לתמר! מדריכה שאין כמותה בכלל!!! על ההדרכה המושלמת ועל עצם אישיותה, על ההבנה בל מצב ומצב, על האיכפתיות בקיצור- על הכל תודה ענקית! ותמסרו לתמר אלפי תודות מכל הקבוצה
  בברכה- אפרת

 • אלישבע סלונימסקי

  תלמידת קורס פסיכומטרי לנשים בלבד בירושלים

  שלום תמר!
  עכשיו כשסופסוף אני כבר אחרי ה-כ-ל- (אפילו קיבלתי ת\"ציון של הפסיכומטרי…)- אני רוצה להודות לך המון המון!!על ה-כ-ל-! אני למדתי המון מהקורס הזה-גם בנושאים של הפסיכומטרי, אבל גם המון על יכולות הלמידה שלי, ועל שיטות לימוד שממש הוכיחו את עצמם!!
  נהנתי מאוד מהדרך שבה את העברת לנו את החומר, ואיך שהצלחת לעשות את זה חווייתי בשבילנו, ולמרות שהחומר הוא רב וגם הסגנון של הנושאים היה לנו לגמרי חדש-את עשית לנו את זה נעים ופשוט לקליטה,ואפילו ממש אתגר כזה שנתת לנו להאמין שכל אחד יכול לעבור אותו בהצלחה! וככה גם כל אחת מאיתנו… אני-באופן אישי- ברוך השם מרוצה מאוד מהציון שקיבלתי והוא גם מספיק בשביל שאוכל להתקבל ללימודים שאני רוצה.
  -עוד לא אמרתי לך מה הציון!!!-אז הוא: 589. ובינתיים אני לא בטוחה מה אני אלמד,אבל אולי עבודה סוציאלית ובשביל זה צריך-580… כך שאני אפילו יותר מהנדרש…!!! ואני רואה אותך ואת EZ (-וֹטוֹפ) ממש שותפים להצלחה שלי ולהשקעות הרבות שהשקעתי.
  תודה רבה רבה על הסבלנות הרבה שהבעת כלפי כ-ל השאלות שהיו לי-במהלך השיעורים ובבית…ועל ההשקעה הרבה שלך כדי שאני אבין למה את מתכוונת בכל דבר,להיכנס לראש שלי… ואני חייבת לציין-ממש יש לך את זה!! את הצלחת להסביר לי דברים בצורה שאף אחד לא הצליח לפניך!!
  הדרבון להמשיך להשקיע ולא להתייאש,וההנפשות הנחמדות שהבאת לנו לשיעורים פשוט הפכו לי את כל הפרוייקט הזה "פסיכומטרי" לחוויה שאני לעולם לא אשכח! ושלמדתי ממנה -על העולם ובמיוחד על עצמי-המון!!
  אז שוב תודה!! והמון תודה!

 • שרה ועקנין

  תלמידת קורס פסיכומטרי לנשים בלבד בבית חנה בצפת

  אחרי חודשיים של "מרתון" בקורס, ברצוני להביע את הערכתי לטל מושל המדריכה היקרה שלנו!!!! היינו קבוצה של 30 בנות (לא קלות כ""כ) והיא לימדה אותנו בכיף ופשוט נהננו מכל רגע!! היא השקיעה בשבילנו את הנשמה 24 שעות ביממה.
  ממש תודה!!!

 • קלייר לויטן

  תלמידת הקורס בלניאדו – נתניה

  יום שני בעזרת ה" אני עושה פסיכומטרי, ועכשיו, שלושה ימים לפני אני פונה לכל מי שמעונין לעבור קורס אצל חברת איזי ווי, שמעו,
  על כזה צוות, כזו רמה, כאלה מדריכים ומדריכות- לא חלמתי!
  זה פשוט משהו יוצא מגדר הרגיל! כל מילה שאני אוסיף – רק תפחית!
  אז…- אם אתם באמת מעונינים להצליח- ובגדול!!!- עם הרבה מאמץ (מה שאני לא כ"כ עשיתי) תלכו על זה – ורק דרך איזי ווי, אם לא, זה פשוט חבל על הכסף!!!

 • רוזה ברוכנר

  תלמידת קורס פסיכומטרי נפרד לנשים

  אריאלה, רק רציתי לומר שוב תודה רבה על הכל באמת השקעת כ"כ הרבה אם בעידוד ואם בלמידה והתייחסת ברצינות לכל בת, מקדישה כמה זמן שצריך- הרבה יותר מחובתך!
  אני בטוחה שהרבה מההצלחה שתהיה לי בעז"ה היא בזכותך! תודה, תודה, תודה! גמר חתימה טובה, שנה של אושר ובריאות לך ולמשפחה, ובהצלחה רבה בלימודים (וואו- דוקטורט!!), אשמח לשמור על קשר גם בעתיד:)

 • אברהם בן דוד

  תלמיד קורס במכללה החרדית ירושלים

  לכבוד הנהלת חברת איזיווי
  מכתב הוקרת תודה
  ברצוני להביע את תודתי על קורס הפסיכומטרי המצויין בו השתתפתי במהלך פברואר-אפריל 2008 שהועבר ע"י המדריך רן בר יושפט במכללה החרדית בירושלים. בקורס זה ניתן ביטוי להשקעתכם בכל פרט ופרט שיסיע להצלחה במבחן הפסיכומטרי. ובמיוחד ברצוני להודות למדריך המסור רן בר יושפט שלכל אורך הקורס ניכרה מסירותו הכנה והאכפתיות שלו לכל תלמיד ותלמיד, גם במהלך השיעורים וגם לאחר השיעורים עד לשעות המאוחרות בלילה, עד שהיה בטוח שאני ,ואני בטוח שגם אחרים הבינו את החומר הנלמד כנדרש . גם לאחר המבחן כשהייתי צריך ממנו עזרה ,הוא לא היסס להשקיע מזמנו הפרטי והיקר על מנת לסייע לי בכל דרך אפשרית. כמובן שמדריכים נוספים בקורס ראויים להערכה על השקעתם בקורס כמו: עידן מרקוביץ ואשחר בן שטרית. על כך תודה , להנהלת החברה The EZ-Way שהשכילה להעסיק ולהכשיר מדריכים מקצועיים ומיומנים .

 • שירה כהן

  תלמידת קורס פסיכומטרי לנשים בלבד בבני ברק

  לכל האחראיים של EAZY WAY יש לכם אתר פצצה! שיטת לימוד והקניה אינטנסיבית וטובה ובמיוחד במיוחד אחלה של מדריכם!
  המדיכה שלנו במכללת "מבחר"-מור,היא פשוט מיוחדת! היא נותנת לתלמידות יחס אישי לכל אחת, עונה בסבלנות על כל השאלות שיש לנו, בונה לכל אחת ואחת תוכנית לימוד בקצב האישי שלה,היא ממש מיוחדת. היא גם מתעכבת מעט אחרי הלימודים ומדברת כמה דקות עם כל תלמידה בניפרד ע"מ להכיר אותנו יותר,לעודד אותנו להשקיע ולהצליח, לברר באופן אישי מהו קצב ההתקדמות שלנו. אני,באופן אישי,מרגישה כמו תלמידה יחידה ולא אחת מתוך עשרם ומשהו. אם תשאלו את בנות הקבוצה שלי אף הן תגדנה שמור זכאית ביושר לכל מחמאה שניתנה לה ואף ליותר! וגם אתם וכל שאר צוות EAZY WAY!

 • רעות יונסי

  תלמידת קורס אמיר במכללה החרדית ירושלים

  למדתי בקורס הכנה לקראת מבחן אמיר עם המדריכה תמר סטיווי, הקורס היה מעולה, שיטות הסברה מצויינות, התחלתי את הקורס ברמה נמוכה באנגלית, והצלחתי לעלות שתי רמות בבחינה, מדריכה מ ע ו לה!! אחראית, יסודית, מסבירה בצורה מדויקת, לא מבזבזת שניה.. ממש קורס ממצה ומועיל שסייע לי רבות!!!
  תודה רבה! מומלץ בחום!

 • כיתתי

  תלמידי קורס פסיכומטרי במכון לב

  אנו רוצים להודות לך על תקופה לא קלה שעברנו איתך ואולי אפילו בזכותך. לאחר שלושה חודשים ארוכים של למידה וחרישה הצלחנו להגיע סוף כל סוף לתוצאה. אנחנו יודעים שהיינו כיתה לא פשוטה, קצת תוססת, קצת מרעישה, אבל בסך הכל זה היה חלק מחווית הלמידה… תודה שלמרות הקשיים האמנת בנו והחדרת בנו אמונה שהובילה אותנו להצלחה (בתקווה). תודה על האוזן הקשבת, ההבנה והתמיכה. תודה על הסבלנות, הייעוץ וההכוונה. על השעות שהקדשת לנו גם בהפסקה. ובגדול, תודה על זה שעשית הכל כדי להכין אותנו לבחינה בצורה הכי טובה! מקווים שכולנו נצליח בדרכנו, ומה שבטוח EZ WAY תמיד יישארו בליבנו…

 • מימי רוטשילד

  תלמידת קורס פסיכומטרי בצפת

  טל! תודה רבה על הכל!!!!! [ וטיסה נעימה!!!! תהני בהודו  ]
  ולכל צוות EZ WAY!

  קטע שכתבנו לטל..[עם הסברים
  הכל החל עקב קונסיפרציה חשאית במשרד החינוך שחוט השני בה היה למרר את חייו של כל בר בי רב באשר הוא ולשים קץ לעידן ההדוניזם.
  לכן הנפיק הנ"ל חוק דרקוני כדלהלן: עלמה שחשקה נפשה ללמוד בסמינר [או כל מקום אחר] עליה לגשת למבחן הפסיכומטרי אד הוק.
  כאשר גונבה לאוזני השמועה על הפיד המתרגש ובא חלשה דעתי אך שינסתי מתניים ורשמתי עצמי לקורס מטעם בית הספר.
  השיעור הראשון המחיש לנו איזו חרב דמוקלס מרחפת מעל לראשינו, לכיתה נכנסה בצעד גאה מדריכת הקורס שהציגה עצמה בשם טל. עוד לפני שהספקנו לומר "פסיכומטרי" נח מולנו ספר מאיים, " התחלנה, יש לכן שעה ורבע בדיוק", אמרה טל בקול אקוטי. חשתי כטאבולה ראסה נוכח התרגילים הקשים, פרק האנגלית היה עקב האכילס של כולנו, היה זה מצב גרוטסקי, הבטנו זו בזו ופרצנו ב…צחוק, משל היו כתובים בדפים שלפנינו אנקדוטות משעשעות במיוחד.

  הצעד הגאה הפך עד מהרה לכושל למדי לאחר מספר שיעורים בהם היטיבה טל להכיר את אופיינו הדמוני, ואנו היטבנו להכיר את אורחה ורבעה של טל: חצי שיעור עבר, וכבר פיזזה טל כטלפון הרוטט באמצע קורס ומחייב את בעליו בעוגה וירטואלית (הסבר- אם למישהי צלצל הפלאפון בשיעור היא הייתה אמורה להביא עוגה, אבל אף אחת לא הביאה [לי לא צלצל] ולכן זה נשאר ברמה הוירטואלית…), ברצונה לאלפנו חשיבה פסיכומטרית.
  בתגבור האנגלית התפלצה טל למשמע המוזיקה ה"קיטשית" לדבריה ואנו נגבנו את דמעותיה בשירנו
  "DON’T CRY WE LOVE YOU TO MUCH"(הסבר- טל השמיעה לנו את השיר של אברהם פריד "אבא אל תבכה" והיא ממש לא אהבה אותו…), …כדי למחות את זכר הדמעות, בתגבור הבא דהרנו יחד עם אביר על סוס לבן במרחבי הלטיפונדיה וכשהגדשנו את הסאה וליהוגינו התפשטו בחלל הכיתה, התלהטה טל ובקולה הרועם צווחה "זה לא תיכון פה, מה אעשה? עד מתי אעמוד על הקתדרה באפס מעשה?
  מאז ועד היום החל צוק העיתים לפקוד את מחוזותינו. אנו שוקדות דבר יום ביומו על הכתום-הכתום הזה כלחוך השור עד השעות הקטנות של הלילה כשבסוף כל שיעור טל חותה גחלים על ראשינו ללא רחם:" סמנה בטבלה:18,24,56,47,71…" די לחכימא ברמיזא הלא כן? ואנו אכן הבנו היטב את משמעותו של כל מספר המציין כמות בלתי מבוטלת של תרגילים לבצע. להוותנו נוכחנו כי קיים אנטגוניזם אבסולוטי בין הקצב המסחרר שבו הרצנו את החומר בכיתה לבין קצב התקדמותנו בבית שהיה איטי כשל שלחופה.
  חוויה טראומתית במיוחד עברנו כשהצצנו לרשימת המילים באנגלית. מילים כמו CHARACTERISTIC ו EXPANSION צדו את עיני, מיותר לציין שיותר לא העפנו מבט ברשימה זו.
  יום שני [י"ב תשרי – 20,9,2010] הוא היום הפטאלי, היום שיהווה את המוטיב המרכזי של כל חלומות הבלהה שלנו בחודשים האחרונים, יום שיקבע גורלות של חיים ומוות, יום שהחיים לפניו ואחריו יראו אחרת לגמרי, יום שייחרט על לוח ליבנו באותיות של דם ויזע, יום מבחן הפסיכומטרי..
  והמשך יבוא….)

ליצור קשר זה איזי
x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden