דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם

מורה פרטי לפסיכומטרי - תלמידים ממליצים

 • דורון זמור

  קורס פסיכומטרי עם מורה פרטי לפסיכומטרי

  אני רוצה להגיד תודה ענקית לאחד המדריכים אצלכם, אורי
  זאת הפעם השנייה שאני עושה פסיכומטרי בפעם הראשונה לקחתי קורס לא אצלכם ומצאתי אותכם דרך האינטרנט בפעם השנייה אז דבר ראשון תודה רבה לאורי שבכמעט כל המפגשים שלנו עשה מאמץ אדיר ובמקום שאני יבוא לתל אביב הגיעה להיפגש איתי במכללת רופין זה ממש עזר לי. דבר שני תודה אדירה על הצורה שבה הוא לימד אותי הספקנו תוך בערך חודש לעבור על כל החומר ובצורה מובנת לא היה שום נושא שפיספסנו ובאמת שהוא היה מדריך אדיר. אני במכינה ולעשות פסיכומטרי היה חלק ממנה הציון שהייתי צריך וגם שאפתי אליו היה 550 ורציתי גם פטור באנגלית
  אז לא רק שקיבלתי מה שרציתי הוצאתי 142 באנגלית ו625 ציון סופי. ואני אומר פה ששיעורי בית לא הכנתי כל מה שידעתי היה נטו מה שאורי לימד אותי בצורה ממש טובה כל מה שעשיתי היה סימולציות לפני הבחינה אז אורי תודה רבה לך הייתה מדריך אחלה באמת נהנתי ללמוד ממך ולא היה משעמם כל דבר שלא הבנתי הסברת כמה שרק הייתי צריך. לא חפרת לי ובקיצור קיבלתי הרבה יותר ממה שביקשתי אז תודה…..

 • נטעלי זערביב

  תלמידת קורס עם מורה פרטי לפסיכומטרי

  דור, מדריך שמראה הרבה אכפתיות ונכונות לעזור גם מעבר לשעות הלימוד, בעל סבלנות רבה, במהלך השיעורים הפרטיים התמקדנו בנושאים שהייתי חלשה בהם והוא הקפיד שאכן הבנתי את החומר ובמידה והתקשיתי דור הסביר לי בצורות שונות עד שהבנתי , בעיני זה מראה על מקצועיות ויכולת הוראה גבוהה.
  בנוסף, תמיד בסוף שיעור יצאתי עם תחושה מחוזקת, הוא יודע לחזק את התלמיד גם מהפן הנפשי ולתת כוחות וחיזוקים להמשך.

 • שרון ד

  קורס פסיכומטרי פרטי בירושלים

  למדתי לפסיכומטרי בשיעורים פרטיים עם חן פקר מירושלים.
  חן היא מדריכת פסיכומטרי ממש טובה והיא הפגינה אכפתיות והתעניינות רבה והיה לי מאד נחמד ללמוד איתה.
  והיא גם מדריכה תותחית וזהו.

 • ענבר עפל

  תלמידת קורס פסיכומטרי עם מורה פרטית

  נרשמתי למסלול למידה פרטי לאחר שסיימתי תואר ראשון והחלטתי לעשות הסבה… האנגלית שלי טובה ובעברית אני בסדר אבל בכל מה שקשור לתחום הכמותי אני די מתקשה! הגעתי אל פולינה עם המון מוטיבציה אבל עם המון חששות והיא הייתה עבורי כל מה שתלמיד יכול לבקש ממורה! היא לימדה אותי הכל מאפס עם המון סבלנות ללקויות הלמידה שלי, היא תמכה בי, עודדה אותי, האמינה בי (גם ברגעים שאני לא האמנתי…) ופשוט הייתה שם בשבילי!
  פתאום הוצאתי בכמותי ציונים שלא חלמתי עליהם… והיא המשיכה לדחוף, וטוב שכך, מהסימולצית פתיחה ועד הסימולציה האחרונה לא הפסקתי להשתפר!
  מה גם שמעבר למורה מעולה פולינה היא גם בן אדם מקסים ששמחתי להכיר, אז תודה!

 • פסיכומטרי בסמרט פון
  הידעת?

  אנלוגיות הן המפתח לקבלה לאקדמיה. אנחנו דואגים לכם…

  קבלו אפליקציית אנלוגיות במתנה!

 • נעה קליין

  תלמידת קורס פסיכומטרי פרטי

  פולינה יקירתי… את זוכרת איך הגעתי אליך בהתחלה.. נבהלתי מכמויות החומר והביטחון שלי היה נמוך… אז דבר ראשון תודה רבה על כל הפירגון והאמונה שלך! הגעתי לבחינה רגועה ובטוחה בזכותך. את הרב המוחלט של השאלות זיהיתי ואפילו היו כמה מהתרגולים האחרונים שלנו בבחינה… קיבלתי ציון גבוה ובאמת למדתי המון, אבל ברור לי שהביטחון שנטעת בי אין לו תחליף.. גם אחרי הפסיכומטרי..

 • שירה ויניק

  קורס עם מורה פרטית לפסיכומטרי

  רצית להודות במקום זה על הכנה לבחינה מכל ההיבטים ובפרט על שאלות מעודכנות אשר הופיעו בבחינה עצמה -תודה! במיוחד לתמר סטיווי טרבלסי אשר על כל שאלה ובעיה נרתמה לעזרה בסבלנות ובנעימות. תמיד טוב לדעת שעל כל שאלה יש את מי לשאול דבר שמאוד חשוב לכל אורך התקופה . את האמת אני חושבת שהמדריכים שלכם עושים אחלה עבודה תמשיכו כך!!!

 • שירה בינר

  קורס עם מורה פרטי לפסיכומטרי ומרתון כיתתי

  רציתי להגיד תודה ענקית לרועי הרפז שהיה המאמן הפרטי שלי לאורך הקורס. עשיתי קורס פסיכומטרי לפני שנה (מועד דצמבר 09) במקום אחר, אבל ידעתי שאני יכולה להוציא יותר, ולכן האופציה היחידה מבחינתי הייתה לעבוד עם מורה פרטי לפסיכומטרי ולא קורס נוסף, מורה שימצא את הפוטנציאל שלי ויעבוד על הנושאים שקשים לי. רועי עשה עבודה מעולה הוא נתן בדיוק את הדחיפה שהייתי צריכה, בכמותי כבר הייתי טובה, אבל הוא הראה לי שאני יכולה להיות מעולה (הוצאתי 141 בחלק הכמותי). הוא עבד בסבלנות ובאכפתיות אין סופית. גם שהייתי באה עם אחרי סימולציה לא טובה היינו יושבים ביחד ורואים איפה הטעויות ומה לא היה ברור ואם שוב פעם לא שמתי לב וקראתי לא טוב את השאלה. הוא נתן הרבה טיפים מה שהביא לשינוי. מגיעה גם תודה גדולה ללירון בר אל שהצטרפתי לקבוצה שלה במרתון (במקביל לעבודה שלי עם רועי) שהעבירה את השיעורים בצורה כיפית ונתנה יחס אישי, (בגלל שהייתי בקצב התקדמות אחר משאר הכיתה). יומיים לפני הבחינה הייתי בלחץ אטומי שניהם ידעו להגיד בדיוק את מה שהייתי צריכה לשמוע, להרגיע ולחזק. בסופו של דבר, קיבלתי בדיוק את הציון שהייתי צריכה להתקבל ללימודים וזה מה שחשוב (למרות שעדין יש לי תחושה שרועי חושב שיכולתי להוציא יותר)

 • רננה שמש

  קורס עם מורה פרטי לפסיכומטרי

  השיעורים הפרטיים עם דור תרמו לי המון, הוא חיזק את הנקודות החלשות שלי בחומר הלימוד. השיעורים  אתו עברו באווירה טובה, ואני מאחלת לו הצלחה בהמשך הדרך.

 • חנה זלדמן

  קורס פסיכומטרי עם מורה פרטי בירושלים

  טוב….. באמת שאין לי מאיפה להתחיל….
  פולינה בשבילי פשוט הייתה בדיוק מה שהייתי צריכה. אני חשבתי שפסיכומטרי זה דבר מאיים וקשה ושבחיים אני לא יצליח לעבור אותו…. וכמו שהג""וק הזה ניכנס לראש ככה גם הוא יצא…. היה לי כייף ללמוד עם פולינה, למדתי את כל הטכניקות של איזי וואי, תרגלתי ותרגלתי…. ותמיד פולינה עמדה מאחוריי ודחפה אותי לעשות עוד ועוד…. והיא תמכה ועודדה….. ובקיצור…. היא הייתה מה שכל תלמיד צריך.

  אז אני יודה לך, פולינה- על הכל!- באמת תודה (היה לי גם סתם כייף להכיר בן אדם מדהים כמוך) –
  ואני גם יודה למערכת של איזי וואי על האתר שממש עזר לי ועל כל הטכניקות והשיטות עבודה והמקצועיות והתרגול והספרים המובנים….. היה טוב לעבוד איתכם…..

 • יאנה סידורצוק

  קורס עם מורה פרטי לפסיכומטרי בירושלים

  היי, אני רוצה להגיד תודה ענקית לאור על ההשקעה והסובלנות. האדם היחיד שהצליח ללמד אותי מתמטיקה וזה מאד קשה היה הכי מהנה עד כמה שפסיכומטרי יכול להיות. ואני ממש ממליצה בחום על אור כמדריך הוא ממש מקסים וקשוב. תודה רבה רבה

 • איתי

  מורה פרטי לפסיכומטרי במכללת אחוה

  שמי איתי ואני בן 32, מנהלת תפעול בחברה המתמחה בייצוב קרקע.
  בעקבות חלון הזדמנויות שזיהיתי החלטתי להגשים חלום וללמוד באוניברסיטה כדיי לשנות קריירה. התחלתי את הקורס כחודש וחצי לפני מועד הבחינה. האפשרות היחידה שבאה בחשבון היא Coaching. חן, המדריך שאימן אותי, ואני הפכנו בחודש וחצי למורה ותלמיד, לקולגות ולחברים. למרות נתוני התחלה קשים, ציון מגוחך של כ-480 במבחן הסימולציה הראשון ורקע דל במתמטיקה, חן לא התייאש. גם כאשר אני הצבתי רף של 550 נקודות, חן כיוון לציון גבוה הרבה יותר… כל הדרכה שנאמרה מפיו התקבלה אצלי ברצינות. אפילו החלטות שנראו לי כשרירותיות כמו מאיזה ספר ללמוד ובאיזה לא לגעת. זיהיתי אצל חן ניבוי מדויק של קצב הלימוד שלי. הבנה מעמיקה של נקודות התורפה וטקטיקות להתמודדות רציונלית איתן. צירת קצב לימוד ודינמיקה בלימוד החל מהטמעה איטית של היסודות- בהמשך מעבר לסיגול החשיבה הפסיכומטרית- ומעבר חד להקניית יכולת פתירת בחינה בתנאי לחץ.יום לפני הבחינה וביום הבחינה התקיימו בינינו שיחות חשובות שהכינו אותי כראוי.

  הציון שהשגתי הוא 616, חן הוא מדריך מוכשר ותודתי נתונה לו בזכות עבודתו הקשה ולא בחסד.

 • אפרת

  מורה פרטי לפסיכומטרי במכללת אשקלון

  רציתי להודות לאיזי ווי , שדרכם יכולתי ללמוד בשיטה הייחודית להם – האימונים האישיים. רכשתי חבילת אימונים, וקיבלתי – סימולציות לתרגול, ספרי לימוד, אתר תרגול, וכמובן – את מוריה המאמנת המעולה שליוותה אותי עד לבחינה וגם אחריה..!
  אני רוצה להודות לך, מוריה, על האמון המלא שנתת בי (ועדיין..), שכמובן המריץ אותי להמשיך להשתפר ולהשיג את הציון שאנרציתי להודות לאיזי ווי , שדרכם יכולתי ללמוד בשיטה הייחודית להם – האימונים האישיים. רכשתי חבילת אימונים, וקיבלתי – סימולציות לתרגול, ספרי לימוד, אתר תרגול, וכמובן – את מוריה המאמנת המעולה שליוותה אותי עד לבחינה וגם אחריה..!
  אני רוצה להודות לך, מוריה, על האמון המלא שנתת בי (ועדיין..), שכמובן המריץ אותי להמשיך להשתפר ולהשיג את הציון שאני רוצה… על הסבלנות הרבה, ועל הדרך שבה לימדת אותי, באמת (!) שהיה לי כיף אתך. התקופה שאמורה להיות מעיקה לא היתה כזאת לגמרי…י רוצה… על הסבלנות הרבה, ועל הדרך שבה לימדת אותי, באמת (!) שהיה לי כיף אתך. התקופה שאמורה להיות מעיקה לא היתה כזאת לגמרי…

ליצור קשר זה איזי
x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden