דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם
לומדים בכיתהלומדים בכיתה

מה צריך כדי להיות מדריך פסיכומטרי

המדריכים שלנו הם אנשים שמירב זמנם ומרצם מוקדש להדרכת פסיכומטרי ומתחלק בין הוראה קבוצתית, למתן תגבורים פרטיים, להשתתפותם במשימות מחקר ופיתוח. בתור מדריך איזי ווי, הסטנדרטים הם גבוהים במיוחד כי המורים שלנו מלמדים באקדמיה ונדרשים לסטנדרטים אקדמיים.

כדי להיות מדריך פסיכומטרי צריך 3 דברים:

לדעת פסיכומטרי

אנו מכשירים מדריכים להיות מדריכי פסיכומטרי, אבל זה קריטי שמי שבא להתמיין אצלנו יהיה מראש בעל ציון פסיכומטרי גבוה במיוחד.

זה שמישהו היה תלמיד פסיכומטרי מצטיין, לא אומר שהוא מתאים להיות מדריך. מצד שני, אם הוא לא היה תותח פסיכומטרי…בוודאי שאין לו מקום לחפש להיות מדריך פסיכומטרי.

לדעת ללמד פסיכומטרי

מדריך צריך לדעת לתקשר את הידע וההבנה שלו בפסיכומטרי בצורה פשוטה, מתודית ואפקטיבית. זו לא חוכמה שהמדריך הצטיין בפסיכומטרי. המטרה היא שהתלמידים שלו יצטיינו ויתקבלו לפקולטות היוקרתיות. רק 8% מהמורים שבאים להתמיין אצלנו מתאימים להדרכת פסיכומטרי. לא לכל אחד יש את היכולת לדבר בשפה של התלמיד ולהתאים את עצמו לכל תלמיד. את ה-8% שאנו מזהים בהם את הפוטנציאל לכך אנו מעבירים הכשרה מעשית ואינטנסיבית בת קרוב לחצי שנה עד שהם מקבלים אחריות על כיתת לימוד כמדריך ראשי.

לדעת ללמד פסיכומטרי לקבוצה

אז אמרנו שהמדריך יודע פסיכומטרי וגם יודע ללמד פסיכומטרי. השלב הבא הוא ללמד פסיכומטרי לקבוצה. לדעת איך להניע ולהסביר ל-20 אנשים שונים שכל אחד חושב ומבין קצת אחרת. זו הגדולה. לדעת איך לאתגר את יוסי ובמקביל לחזק את אייל ושכל אחד גם יבין, גם יפנים וגם ימצה את היכולות שלו. זה חלק מהשיטה שלנו וזו גם הסיבה שברחבי האקדמיה בחרו בקורסים שלנו.

אנו מאוד בררנים בבואנו לבחור מדריכים. אנחנו מקפידים לבחור רק מדריכים עם ניסיון מעשי עשיר בהדרכה. וזו רק נקודת הפתיחה. מי שעובר את המיונים מתקבל לסדנת הכשרה שלאורכה הוא יהפוך ממורה טוב מאוד למקצוען בהדרכה. למדריך שיש באמתחתו ארגז כלים פדגוגי, כדי להוציא מכל תלמיד את המירב.

זה שמדריך פסיכומטרי הוא מקצוען בהדרכה זה מספיק?

לא. המדריך צריך להיות אדם נגיש ואכפתי. אדם ששובה את לב תלמידיו ואכפת לו מכל אחד, עד אחרון התלמידים. מדריך שלא מאפשר לתלמיד לוותר אפילו על נקודה במבחן פסיכומטרי. מדריך שמשקיע בתלמידים את הנשמה ולפעמים גם מוציא להם את הנשמה J כל מה שצריך בדרך לציון המיוחל.

עברו לקרוא את גרסת ה-HARDCORE  – מה צריך כדי להיות מדריך פסיכומטרי

ליצור קשר זה איזי
x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden