דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם
יונתן פסט - בוגר קורס פסיכומטרייונתן פסט - בוגר קורס פסיכומטרי

לימוד אנגלית דרך ספרים ומאמרים

רוצים ללמוד אנגלית? לא מספיק לשנן מילון

אוצר מילים הוא לא הדבר היחיד שנמדד בבחינה אלא גם הבנה מהקשר וקריאה מהירה. שני תחומים אלו לא ניתן לשפר באמצעות למידה של מילים בלבד, לכן כדאי ורצוי לקרוא לקראת הבחינה.

קריאה של ספר קריאה באנגלית יכולה לסייע רבות בלימודי פסיכומטרי. אם נבחר ספר בצורה נכונה נוכל ליהנות מספר שמעניין אותנו במקביל לשיפור השפה שלנו. ככל שנתאמן יותר בקריאה של ספר באנגלית נשפר את מהירות הקריאה שלנו ואת יכולת ההבנה של מילים מתוך הקשרן במשפט ולא רק מתוך למידתן כאוצר מילים. בצורה כזו גם נשפר את אוצר המילים שלנו שכן נכיר מילים חדשות מתוך הקשרן.

במידה ולא מצאנו ספר שמעניין אותנו בחנות הספרים, אל דאגה, אתר האינטרנט שלנו מכיל בתוכו ספרים מומלצים לקריאה שניתן לקרוא באינטרנט. בנוסף, פרוייקט גוטנברג הוא פרויקט המכיל 30000 ספרים באנגלית לקריאה חינם ברשת, למי מאיתנו שמחזיק סמארטפון/טבלט חדש ביד, יוכל אף להוריד את הספרים אליו ולקרוא בכל מקום.

פסיכומטרי בסמרט פון
רוצה ללמוד אנגלית בדרך מהנה וחוייתית?
שלח פרטים ויועצי הלימודים שלנו יראו לך איך לעשות את זה ב-E.Z 🙂

מה מעניין אותך ללמוד?

x

בנוסף ניתן למצוא באתר שלנו קטעי עיתונות באנגלית שגם הם מסייעים בלמידה בצורה טובה. הם מכילים מאמרים מצוינים המסייעים גם הם בלמידה לבחינה – גם הם תורמים לשלושת התחומים אותם המרכז הארצי בוחן. בנוסף למאמרים המצויים באתר שלנו, אתרי חדשות כדוגמת ה Jerusalem post ואתרי מגזינים כגון science ו nature יספקו גם הם מאמרים מעניינים שיסייעו לנו בלמידה לבחינה.
חשוב לדעת כי המרכז הארצי נוטה להשתמש בפרקי האנגלית בקטעי קריאה ממגזינים פופולאריים ואפילו מאתרי אינטרנט, לכן תרגול של מאמרים הוא חשוב מאוד ומי יודע, אולי דווקא המאמר שקראתם באחד המגזינים יופי בבחינה…

לימוד אנגלית באמצעות מילונים

אוצר המילים באנגלית שמופיע במבחן פסיכומטרי הוא יחסית ממוקד. מדובר באוצר מילים ברמה אקדמאית שבא להמחיש רעיונות ותאוריות ולכן בחלקו הגדול…הוא חוזר על עצמו.
לכן, פיתחנו מילונים ממוקדים לפרקי האנגלית במבחן פסיכומטרי. המילונים הם לפי רמות (הרי לא הגיוני שדובר אנגלית ומישהו שקיבל 75 ב- 5 יחידות יתחילו מאותו מילון). יש מילון אסוציאטיבי למתחילים, מילון נפוץ שכולם חייבים להכיר ואת מילון הפטור לתלמידים עם בסיס טוב באנגלית, אשר שואפים לקבל פטור מלימודי אנגלית באקדמיה.

לימוד מגוון וחווייתי הוא מפתח לשיפור מהותי באנגלית

הדרך הטובה ביותר ללמוד אנגלית היא לשלב יחד כמה דרכים. ללמוד ממשחקי הלמידה שלנו, לקרוא ספר מעניין, לצפות בקטעים מסרטים שהכנו לכם…ואחרי כן לעבור על המילים שהמערכת זיהתה שאנחנו לא שולטים בהם עם תשבץ מאתגר ולהאזין לקבצי mp3 (בלחיצת כפתור אחת המערכת שלנו מכינה לכם קבצי שמע, תשבצים וכרטיסיות של המילים שהיא זיהתה שאתם עוד לא זוכרים).

בצורה כזו, נפזר את הלמידה על פני היום, דבר שלא יעייף אותנו, נשלב מספר דרכי למידה כך שלא נתעייף משינון סיזיפי ובעיקר נלמד את אוצר המילים בצורה הטובה ביותר ונהפוך לאט אבל יציב ל-English Speakers 🙂

פסיכומטרי בסמרט פון
הידעת?

אנלוגיות הן המפתח לקבלה לאקדמיה. אנחנו דואגים לכם…

קבלו אפליקציית אנלוגיות במתנה!

ליצור קשר זה איזי
x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden