דברו איתי
בחנו את עצמכם
צרו קשר ב-
בחנו את עצמכם אפליקציה חינם
יונתן פסט - בוגר קורס פסיכומטרייונתן פסט - בוגר קורס פסיכומטרי

הכנה לקורס פסיכומטרי - טיפים

עומדים ללמוד בקורס פסיכומטרי?לא יודעים ממה להתחיל… הנה כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם למקסם את הקורס.

תכנון זמן

כדי להצליח במבחן פסיכומטרי לא מספיק להיות בשיעורים, צריך גם להקדיש לא מעט זמן לעבודת בית ולתרגול. אפשר לשלב עבודה ולימודים לפסיכומטרי או לימודים לבגרויות ולימודים לפסיכומטרי, אך צריך לדאוג לפנות זמן ללימודים בבית ולא רק ללימודים בכיתה.

  • תתכננו לכם זמן פנוי ללימודי פסיכומטרי בנוסף לשעות השיעור (ורצוי הרבה…אנחנו מכוונים גבוה).
  • תתחילו לצבור יתרון ותפנו לעצמכם זמן בכך שתתחילו עם לימוד אוצר המילים באנגלית ועברית – קודם לכן.

פסיכומטרי בסמרט פון
רוצה להצטרף לנבחרת התלמידים האלופים של E.Z WAY?
שלח פרטים ויועצי הלימודים שלנו יחזרו אלייך

מה מעניין אותך ללמוד?

x

לימוד אוצר מילים

ברוב הנושאים איננו רוצים שבכלל "תגעו" לפני הקורס, היות וליווי המדריך הוא יקר ערך וחבל לרכוש הרגלים לא נכונים. החריג לכך בפסיכומטרי, הוא לימוד אוצר מילים. כל מילה שתספיקו ללמוד לפני פתיחת הקורס היא רווח נקי ותפחית מהעומס בתקופת הקורס עצמו. בכדי להתחיל כבר עתה, הנכם מוזמנים לקחת לידיים ספר באנגלית. הנרשמים לקורס פסיכומטרי, יקבלו מרגע הרישום גישה למשחק אוצר המילים המתקדם שלנו. ביכולתך להוריד למכשיר הסלולרי (אייפון, אנדרויד או אפילו מכשירים שאינם סמארטפון) את אחת מאפליקציות לימוד מילים לפסיכומטרי, שהן פיתוח ייחודי של מחלקת המו"פ שלנו.

חיזוק הבסיס של חשיבה כמותית

במסגרת קורס פסיכומטרי אצלנו, אנו נלמד אתכם כל מה שעליכם לדעת בחשיבה כמותית. לא נלמד אתכם פעולות בסיסיות כמו חיבור/חיסור ולוח הכפל. כדי להבטיח שאתם מוכנים לקורס, גם אם לא נגעתם במתמטיקה מספר שנים, הכנו בעבורכם קובץ הסברים ותרגול מאוד בסיסי "EZ-Algebra". אתם מוזמנים להוריד אותו מהאתר (זהו קובץ Pdf הניתן לקריאה מכל מחשב), להדפיס ולדאוג שאתם ב"יישור קו" עם כלל התלמידים לקראת פתיחת הקורס (לנרשמים לקורס יש גישה לקבצי תרגול בסיס נוספים, לשיעורי אונליין לחיזוק הבסיס של חשיבה כמותית ואפילו למשחקי למידה ממכרים שיעזרו לסגור לכם את הפינה). בהצלחה!

פסיכומטרי בסמרט פון
הידעת?

אנלוגיות הן המפתח לקבלה לאקדמיה. אנחנו דואגים לכם…

קבלו אפליקציית אנלוגיות במתנה!

ליצור קשר זה איזי
x
צור קשר ב-E.Z

מה מעניין אותך ללמוד?

* שדה מילוי חובה
x
Silence is Golden